Південнокорейська компанія Samsung зізналася в порушенні патентів Apple

Південнокорейська компанія Samsung після п’ятирічної патентної війни з Apple вперше погодилася виплатити своєму американському конкурентові призначений судом збиток в 548 мільйонів доларів. Згідно з судовими документами, виробник готовий перерахувати цю суму до 14 грудня, якщо Apple передасть свої реквізити в найближчі вихідні.

Крім того, в заяві Samsung йдеться, що південнокорейська компанія збереже за собою право подавати зустрічні позови і в разі виграшу вимагати компенсації від Apple. Тоді як у тому ж документі Apple повідомляє, що не згодна з цими умовами.

Перший позов Apple подала ще навесні 2011 року, тим самим почавши патентну війну з південнокорейським виробником. У 2012 році суд визнав Samsung винною в порушенні п’яти патентів американської компанії, що стосуються мобільних технологій, а також дизайну і зовнішнього вигляду iPhone.

У рішенні суду йшлося, що запатентованими елементами, які були скопійовані південнокорейським виробником, є фронтальна сторона телефону, обрамлення пристрою і графічний користувальницький інтерфейс. Крім того, згідно з рішенням присяжних, Samsung запозичила розробки Apple в технологіях жестів: зокрема, мова йде про подвійне постукуванні по екрані для збільшення масштабу зображення.

Американська компанія вимагала компенсацію в розмірі 2,5 мільярда доларів, проте суд оцінив збиток в 1 мільярд. У 2015 році Samsung зуміла знизити цю суму до 930 мільйонів, а потім в травні — до 548 мільйонів доларів.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh