Авторські статтіТехно

Південнокорейська компанія Samsung зізналася в порушенні патентів Apple

Південнокорейська компанія Samsung після п’ятирічної патентної війни з Apple вперше погодилася виплатити своєму американському конкурентові призначений судом збиток в 548 мільйонів доларів. Згідно з судовими документами, виробник готовий перерахувати цю суму до 14 грудня, якщо Apple передасть свої реквізити в найближчі вихідні.

Крім того, в заяві Samsung йдеться, що південнокорейська компанія збереже за собою право подавати зустрічні позови і в разі виграшу вимагати компенсації від Apple. Тоді як у тому ж документі Apple повідомляє, що не згодна з цими умовами.

Перший позов Apple подала ще навесні 2011 року, тим самим почавши патентну війну з південнокорейським виробником. У 2012 році суд визнав Samsung винною в порушенні п’яти патентів американської компанії, що стосуються мобільних технологій, а також дизайну і зовнішнього вигляду iPhone.

У рішенні суду йшлося, що запатентованими елементами, які були скопійовані південнокорейським виробником, є фронтальна сторона телефону, обрамлення пристрою і графічний користувальницький інтерфейс. Крім того, згідно з рішенням присяжних, Samsung запозичила розробки Apple в технологіях жестів: зокрема, мова йде про подвійне постукуванні по екрані для збільшення масштабу зображення.

Американська компанія вимагала компенсацію в розмірі 2,5 мільярда доларів, проте суд оцінив збиток в 1 мільярд. У 2015 році Samsung зуміла знизити цю суму до 930 мільйонів, а потім в травні — до 548 мільйонів доларів.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.