Авторські статтіТехно

Компанія Samsung запатентувала гнучкий смартфон

Компанія Samsung збирається випустити гнучкий смартфон, який буде виконувати роль відразу трьох девайсів: смартфон, планшет, а також смарт-годинник. Повідомляється, що патент на нову продукцію вже був поданий в Південній Кореї.

Представники компанії запевняють, що їм вдалося зробити прорив в області девайсів. Вже тривалий час йде обговорення гнучких пристроїв, які повинні змінити уявлення про технології і включати в собі відразу декілька можливостей. Таким чином, Samsung запатентував вперше такий девайс, стверджуючи, що лише один пристрій здатний замінити відразу три необхідних предмета. Йдеться про годинник, планшет і смартфон.

Представники компанії стверджують, що в основі лежить OLED-дисплей що розтягується, він дозволяє створити унікальний пристрій необхідного для користувача розміру. В результаті наявний планшет можна буде зігнути до розмірів смартфона, а після того, як користувач зігне край телефону і висуне ремінці, то можна буде отримати смарт-годинник. При цьому, як повідомляють керівники Samsung, проводити таку операцію можна безліч разів.

Компанія і раніше патентовала таку продукцію, але тільки зараз їм вдалося продемонструвати свою розробку на ділі. Творці поки не повідомляють, чи можна буде зігнути пристрій як завгодно, або ж для цього будуть суворі вимоги. Експерти здивовані, адже тільки в наступному році представлять складаний девайс, а Samsung вже повідомляє про новий прорив. Ймовірно, в найближчі роки реалізації пристрою чекати не варто.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.