Компанія Samsung запатентувала гнучкий смартфон

Компанія Samsung збирається випустити гнучкий смартфон, який буде виконувати роль відразу трьох девайсів: смартфон, планшет, а також смарт-годинник. Повідомляється, що патент на нову продукцію вже був поданий в Південній Кореї.

Представники компанії запевняють, що їм вдалося зробити прорив в області девайсів. Вже тривалий час йде обговорення гнучких пристроїв, які повинні змінити уявлення про технології і включати в собі відразу декілька можливостей. Таким чином, Samsung запатентував вперше такий девайс, стверджуючи, що лише один пристрій здатний замінити відразу три необхідних предмета. Йдеться про годинник, планшет і смартфон.

Представники компанії стверджують, що в основі лежить OLED-дисплей що розтягується, він дозволяє створити унікальний пристрій необхідного для користувача розміру. В результаті наявний планшет можна буде зігнути до розмірів смартфона, а після того, як користувач зігне край телефону і висуне ремінці, то можна буде отримати смарт-годинник. При цьому, як повідомляють керівники Samsung, проводити таку операцію можна безліч разів.

Компанія і раніше патентовала таку продукцію, але тільки зараз їм вдалося продемонструвати свою розробку на ділі. Творці поки не повідомляють, чи можна буде зігнути пристрій як завгодно, або ж для цього будуть суворі вимоги. Експерти здивовані, адже тільки в наступному році представлять складаний девайс, а Samsung вже повідомляє про новий прорив. Ймовірно, в найближчі роки реалізації пристрою чекати не варто.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh