Авторські статтіТехно

Samsung випустить мільйон дисплеїв для гнучких смартфонів в 2019 році

Планами на майбутнє поділилися в компанії після того, як оголосили про старт тестового режиму новинки.

Майбутні гаджети з відкидними екранами можуть не просто складатися в одному місці, у результаті чого розкладачка стане вдосконаленою моделлю більш раритетних мобільних телефонів. Немає правила, яке каже, що телефон повинен згинатися тільки один раз. Нові складні OLED-екрани Samsung, які збираються почати тестовий запуск, можуть складатися таким чином, що частину екрану залишається перед очима, дозволяючи вам бачити повідомлення і сповіщення і навіть знову згинатися, щоб повністю закрити.

Екран може бути встановлений на перший складаний телефон Samsung, який, як очікується, буде випущений на прилавки на початку наступного року. Південнокорейське джерело новин ETNews повідомляє, що дисплей матиме діагональ 7 дюймів. Будь-яка складка зробить такий великий телефон більш зручним для носіння, але не «пожертвує» розміром екрана, коли прийде час використовувати пристрій. Зі звіту неясно, чи буде екран згинатися тільки одним способом, де дві третини екрану покриті і залишають один розділ видимим, або якщо він також буде складатися навпіл.

Samsung выпустит 1 млн дисплеев для гибких смартфонов в 2019 году

Гнучкий екран не тільки буде мати одну точку, де вони можуть згинатися, але апаратні обмеження в іншому місці можуть зробити телефон з двома точками складання технічно дуже складним у виробництві на даний момент. Подвійний складаний телефон може бути можливим в недалекому майбутньому. Samsung хоче, щоб виробництво досягла 100 тис. екранів до кінця року. В 2019 році, коли очікується повномасштабне виробництво, Samsung випустить 1 млн дисплеїв для гнучких смартфонів в 2019 році. Нагадаємо, що Samsung Display є провідним постачальником OLED-екранів у світі, вони не тільки розташовуються на пристроях Samsung. Новини про те, що компанія просувається вперед з виробництвом складних екранів, швидше за все, підштовхнуть інших виробників вивчити концепцію, і ми очікуємо почути більше від інших протягом майбутнього року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.