Samsung своїми роботами і екзоскелетом натякає на майбутнє

Свої «проривні» новинки компанія показала перед офіційним відкриттям чергової виставки CES. Багатьох смороду, реально, вразили.

Samsung відзначилася трьома роботами і екзоскелетом, який представляв цілу серію. У цілому, як вважають фахівці, виробник явно натякав на майбутнє.

Не виключено, що це буде саме так. Один з ботів являє собою «голову» у вигляді конуса з дисплеєм, який переміщується на коліщатках.

Коли здійснюється дотик до «голови», проходити вимір кров’яного тиску і частоти серцебиття. Крім того, цей робот «слухає» людини і у сні, щоб визначити якість відпочинку. Деякі вже повідомили, що відчуття від цього може бути трохи моторошним.

Також в «комплекті» і звичні функції годині прийняти ліки. Однак є й щось. Цей робот зможе відразу визначити, коли літня людина, перебуваючи в будинку або на вулиці, може впасти. Цьому служити його конкретна зв’язок з особливими датчиками. Після цього він викликає друзів, родичів або екстрену допомогу.

Бот по очищенню повітря не такий цікавий. А ось рітейлер може стати проривом. Він здатний показати необхідні продукти, пункти меню, а також доставляти кави або невеликі тарілочки, в яких знаходиться їжа. Природно, він здатний до прийняття оплати.

Екзоскелети від Samsung стали справжньою сенсацією. Вони можуть мотивувати ходу, виправляти поставу і багато іншого.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh