Авторські статтіТехно

Samsung своїми роботами і екзоскелетом натякає на майбутнє

Свої «проривні» новинки компанія показала перед офіційним відкриттям чергової виставки CES. Багатьох смороду, реально, вразили.

Samsung відзначилася трьома роботами і екзоскелетом, який представляв цілу серію. У цілому, як вважають фахівці, виробник явно натякав на майбутнє.

Не виключено, що це буде саме так. Один з ботів являє собою «голову» у вигляді конуса з дисплеєм, який переміщується на коліщатках.

Коли здійснюється дотик до «голови», проходити вимір кров’яного тиску і частоти серцебиття. Крім того, цей робот «слухає» людини і у сні, щоб визначити якість відпочинку. Деякі вже повідомили, що відчуття від цього може бути трохи моторошним.

Також в «комплекті» і звичні функції годині прийняти ліки. Однак є й щось. Цей робот зможе відразу визначити, коли літня людина, перебуваючи в будинку або на вулиці, може впасти. Цьому служити його конкретна зв’язок з особливими датчиками. Після цього він викликає друзів, родичів або екстрену допомогу.

Бот по очищенню повітря не такий цікавий. А ось рітейлер може стати проривом. Він здатний показати необхідні продукти, пункти меню, а також доставляти кави або невеликі тарілочки, в яких знаходиться їжа. Природно, він здатний до прийняття оплати.

Екзоскелети від Samsung стали справжньою сенсацією. Вони можуть мотивувати ходу, виправляти поставу і багато іншого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України