Авторські статтіТехно

Samsung скоротить зростання виробництва чіпів для збереження постачань при уповільненні попиту

Сфера виробництва напівпровідників відома своїми періодами бумів і спадів, і інвестори все більше розмірковують над тим, що Samsung та її колеги переживають спад, адже попит зменшується після багаторічних рекордних прибутків.

За словами людей, які досліджували це питання, Samsung Electronics Co скоротить обсяг виробництва мікросхем пам’яті в 2019 році, щоб утримати постачання в очікуванні уповільнення попиту. Цей крок допоміг би зафіксувати або стимулювати ціни на напівпровідники, сказали фахівці, просячи їх не вказувати.

Samsung зараз чекає зростання менше 20% для динамічної пам’яті з довільним доступом і підвищення на 30% для Nand flash, кажуть експерти. За заявою корейського концерну, раніше очікувалося в цьому році збільшення на 20% на DRAM і на 40% на Nand.

Якщо Samsung, Займає лідерство серед виробників Nand і DRAM, знизить обсяги випуску, це дозволить їм утримати ціни на комплектуючі разом з SK Hynix Inc. і Micron Technology Inc. Зростання біт, який відноситься до кількості виробленої пам’яті, є основним барометром в оцінці ринку. «Залишилося всього три провідних виробника, і вони контролюють постачання», – сказавши Парк Сун-Шин, займає посаду керуючого фондом KTB Asset Management Co.

Акції Samsung Electronics впали на 1%. У тієї ж годину Micron, потужний виробник чіпів пам’яті в США, давши прогноз доходів, що не відповідає колишнім оцінкам, додавши, що зростання попиту на його продукцію загасає. «Ми регулюємо потужність в залежності від ситуації на ринку», – випливає з текстового повідомлення. Зниження виробництва чіпів може призвести до зростання цін на чіпи, це означало б, що Samsung і подібні йому виробники знизять інвестиції, такі як закупівля обладнання та матеріалів для виробництва. Найбільшими постачальниками матеріалів для виробників електроніки є Applied Materials Inc і Lam Research Corp.

Виробництво напівпровідників – сфера, що приносити найбільший дохід Samsung, оскільки він виготовляє чіпи, які встановлює власні пристрої, і які продаються іншим виробникам смартфонів. Ця сфера в 2017 році принесла дохід компанії в розмірі 31,4 млрд. дол. США, що більш ніж в 2 рази вище в порівнянні з 2017 роком. В результаті прибуток компанії піднялася до рекордного рівня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України