Авторські статтіТехно

Samsung продемонструвала перші фото нового розумного годинника Galaxy Watch

Чутки про появу ” розумних годинників від Samsung з’явилися ще в грудні 2018 року. Тепер же в мережі з’явилися перші знімки Galaxy Watch.

Популярність розумних годин серед споживачів різного віку зростає, що змушує виробників розширювати їх функції. Шанувальники гаджетів від компанії Samsung ще в кінці 2018 року дізналися про можливу появу в лінійці компанії розумних годинників нової формації, тепер же цю інформацію підтвердило і керівництво фірми.

Імовірно нові розумні годинник Galaxy Watch стануть заміною раніше існуючим Sport Gear. Робота над їх створенням триває вже кілька місяців і вже найближчим часом годинник будуть презентовані громадськості, а поки з’єднання явилося тільки їх зображення. Нас чекає девайс в стильному круглому корпусі, який буде дуже масивним. Працювати годинник Samsung Pulse будуть під управлінням фірмової операційної системи Tizen, а точних відомостей про апаратної начинки девайса поки немає.

Розробники повідомили, що в годинах буде щонайменше чотири гігабайти оперативної пам’яті, а діагональ дисплея складі як мінімум 1.2 дюйма. Крім того, очікується, що в годинах буде реалізована розширена підтримка персонального асистента Bixby.

За деякими відомостями, дебют нової моделі Samsung Galaxy Watch відбудеться одночасно з анонсом майбутнього флагмана Galaxy S10. Це, якщо що, має відбутися вже в лютому. За іншою інформацією, перша демонстрація годинника пройде на виставці IFA 2019, яка запланована на осінь.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України