Авторські статтіТехно

Samsung покаже на виставці в Берліні нові смарт-годинник Gear S4

Представники Samsung нікого анонс свого нового виробу, який вони мають намір показати на виставці IFA-2017 майбутньої Берліні. Це будуть нові смарт-годинники Gear S4.

Аналітики ринку гаджетів очікують, це може відбутися вже в кінці серпня або на початку вересня. Такий поспіх південнокорейської компанії смороду пов’язують з тим, що свою новинку готує і їх головний конкурент – корпорація Apple.

Продукцію «яблучної» корпорації при купівлі смарт-годинника надають перевагу 14% споживачів. У Samsung цей показник – 5%. Тому вони так поспішають з релізом своєї новинки

Виставка IFA-2017 триватиме в Берліні до 6 вересня. Експерти вважають дуже ймовірним те, що її відвідувачі зможуть ознайомитися з Samsung Gear S4. Поки представники виробника з Південної Кореї не розкривають секрети того, як вони зможуть здивувати споживача у своїх нових смарт-годинниках.

Фахівці вже відзначили, попередні «розумні» годинники Samsung Gear S3 компанія також показувала в серпні, але у широких продажах вони стали доступні лише до середини осені минулого року. Їх ціна складає до 350 доларів. Очікується, що вартість новинки буде в цих же межах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України