Авторські статтіТехно

Samsung Galaxy S8 отримає покращену камеру і новий віртуальний помічник

Не перестали ще обговорювати вибухонебезпечність смартфона Samsung Galaxy S7, як розробники вже заявили про підготовку нової моделі. Віце-президент компанії Чі Кен-Тай заявив, що з’явиться поліпшена камера і модернізований віртуальний помічник.

Представники Samsung заявили, що розвитку штучного інтелекту немає межі. У зв’язку з цим в Galaxy S8 буде представлена абсолютно нова версія віртуального помічника Viv. Експерти скептично поставилися до цієї заяви. Справа в тому, що керівництво компанії раніше вже робило гучні заяви, але в результаті з’являлися недоліки під час розробки або ж відсутність продукції на прилавках в цілому. Останнім часом повідомлення про вихід нового віртуального помічника стало популярними серед виробників смартфонів, адже це додає популярність новинці.

Розробники акцентували увагу на тому, що в Samsung Galaxy S8 з’явиться поліпшена камера. Це стало можливим завдяки придбанню декількох підрозділів, що спеціалізуються на оптичних пристроях, а вихід нової версії був забезпечений Viv Labs. Даний підрозділ займається створенням програмного забезпечення для віртуальних помічників. Однією з головних стала заява про працездатність акумулятора, який вже не буде сильно нагріватися і вибухати у власників смартфонів. Про інші технічні характеристики нічого не повідомляється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України