Samsung Galaxy S8 отримає покращену камеру і новий віртуальний помічник

Не перестали ще обговорювати вибухонебезпечність смартфона Samsung Galaxy S7, як розробники вже заявили про підготовку нової моделі. Віце-президент компанії Чі Кен-Тай заявив, що з’явиться поліпшена камера і модернізований віртуальний помічник.

Представники Samsung заявили, що розвитку штучного інтелекту немає межі. У зв’язку з цим в Galaxy S8 буде представлена абсолютно нова версія віртуального помічника Viv. Експерти скептично поставилися до цієї заяви. Справа в тому, що керівництво компанії раніше вже робило гучні заяви, але в результаті з’являлися недоліки під час розробки або ж відсутність продукції на прилавках в цілому. Останнім часом повідомлення про вихід нового віртуального помічника стало популярними серед виробників смартфонів, адже це додає популярність новинці.

Розробники акцентували увагу на тому, що в Samsung Galaxy S8 з’явиться поліпшена камера. Це стало можливим завдяки придбанню декількох підрозділів, що спеціалізуються на оптичних пристроях, а вихід нової версії був забезпечений Viv Labs. Даний підрозділ займається створенням програмного забезпечення для віртуальних помічників. Однією з головних стала заява про працездатність акумулятора, який вже не буде сильно нагріватися і вибухати у власників смартфонів. Про інші технічні характеристики нічого не повідомляється.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh