Техно

Samsung Galaxy Note 9: рішення найчастіших проблем

Samsung Galaxy Note 9 вийшов вдалим. Він має велику батарею, оновлену S-Pen і всі функції, які ми любимо в смартфонах корейської компанії. Проте іноді можуть виникати невеликі проблеми.

Кнопка S-Pen не працює віддалено

S-Pen в цьому році була оснащена безліччю нових функцій, одна з яких стосується можливості віддаленого використання кнопки, вбудованої в стилус, в якості пульта дистанційного керування для різних функцій. Це можливо завдяки з’єднання єднання Bluetooth між ручкою і смартфоном, але не завжди все йде за планом. Якщо ваша кнопка не працює належний чином на S Pen, вам не потрібно йти в сервісний центр.

Рішення 1

Все може бути зведене до вимкненому програмного комутатора. Перевірте в області, зарезервованої для Quick Toggles, що S-Pen Remote не деактивовано. Якщо ви не можете знайти кнопку, ви можете перейти в Налаштування> Додаткові опції> S Pen> S Pen Remote і включити перемикач.

Рішення 2

Можливо, S-Pen був відключений. Під час випробувань цього ніколи не траплялося, але якщо ви зіткнулися з проблемою, рішення буде швидким і безболісним.

Для повторного підключення S-Pen до Galaxy Note 9 перейдіть в « Налаштування»> «додатково»> «S Pen> S Pen Remote» і натисніть кнопку меню у правому верхньому куті (три крапки), з’явиться пункт « Скидання S-Pen». Дотримуйтесь інструкцій на екрані, і через мить ви зможете знову використовувати кращий аксесуар своєї Galaxy Note.

Заряду акумулятора вистачає ненадовго

Незважаючи на ємність 4000mAh, Samsung Galaxy Note 9 не є чемпіоном по автономності. Звичайно, він завжди буде допрацьовувати до кінця дня, але не чекайте більшого. У разі, однак, у вас виникають серйозні проблеми з тривалістю роботи батареї і надмірним споживанням, ви можете спробувати таку процедуру.

Рішення

Проблема може бути викликана деякими надмірно енергійними і погано запрограмованими додатками. Ви можете перевірити себе, вибравши Налаштування> Обслуговування пристрою> Акумулятор, Прокрутіть екран, ви можете перевірити споживання енергії різними додатками, встановленими на вашому смартфоні, і, можливо, видалити непотрібні.

Занадто тривала зарядка

Акумулятор може не тільки розряджатися занадто швидко, але також заряджатися занадто довго. Але навіть тут, ви, можливо, можете заощадити на сервісному центрі і самі вирішити проблему.

Рішення

Перевірити зарядний пристрій. Рекомендується завжди використовувати зарядний пристрій, що входити у комплект поставки смартфона. Він підтримує адаптивну технологію швидкої зарядки Samsung, завжди забезпечуючи максимально можливу швидкість. Хоча є сумісні моделі від сторонніх постачальників Quick Charge 3.0 або 4.0, але краще завжди звертайтеся до стандартних аксесуарів.

Смартфон завис і не відповідає на команди

Друга ситуація, яка ніколи не відбувалася під час випробувань цього смартфона, але до якої краще бути готуємо. Якщо смартфон зависає, насправді, з-за незнімної батареї може бути важко його відключити і відновити в нормальному режимі. Але не турбуйтеся, у нас є рішення!

Рішення

Одночасно натисніть кнопки Volume Down + Power і потримайте протягом приблизно десяти секунд. Відпустіть клавіші, як тільки ви побачите, що на екрані з’явилося ім’я пристрою. Note 9 знову буде функціонувати (якщо немає дуже серйозної проблеми з програмним або апаратним забезпеченням; в цьому випадку краще зв’язатися зі спеціалізованим сервісним центром).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України