Авторські статтіЗдоров'я

Самотні жінки стають самими щасливими

Пройшовши крізь незліченні труднощі, вона змогла відшукати в собі сили піднятися над собою, щоб стати найщасливішою на світі.

«Самотність – це не відсутність варіантів. Це вибір. Вибір, який ґрунтується не на дотриманні громадського думку про сімейний статус, а на щастя і природному ході подій, який ви визначаєте самостійно» (Менді Хейл)

Багатьом з нас знайомий типаж дівчини, яка в школі була постійно одна. Ми вже починали в старших класах зустрічатися, а у неї не було пари, вона весь час присвячувала навчанню (спорту, танців).

Справа зовсім не в її зовнішності. Все набагато простіше: вона чинила так, як підказувало її серце.

Пізніше вона поступила в університет (інститут, академія) і познайомилася там із своїми хлопцем. Але щось не склалося. Вони розлучилися. Потім, можливо, з’являлися інші прихильності. Але вони теж не протрималися довго. Значить, щось явно йшло не так.

Ніхто не мріє про самотність. І наша дівчина – не є винятком. Але доля змусила її познайомитися з самотністю. Вона пройшла через цей непростий період. І, незважаючи на всі труднощі, дівчина знайшла в собі сили стати краще, щоб стати справді щасливою.

Ви запитаєте: як дівчина, яка пробула довгий час одна, змогла стати найщасливішою? Є 7 аргументів. Ось вони:

1. Вона насолоджується своєю самотою.

Їй було дуже важко подолати розставання, але вона це зробила. Їй не потрібно нікого, щоб бути щасливою. Їй абсолютно комфортно з її самотністю. Раніше бували дні, коли вона плакала вночі. Але тепер вона любити це.

2. Вона незалежна.

Вона фінансово, соціально і психологічно незалежною. Вона знає, як піклуватися про себе, як керувати своїми витратами, оплачувати свої рахунки. Якщо вона стикається з якоюсь проблемою, вона вирішує її самостійно. Вона допомагає іншим, але вона здатна допомогти собі. Вона сильна. Незалежність дає їй сміливість рухатися вперед в житті.

3. Вона впевнена в собі.

Похід в салон або перегляд фільму – все це робиться в самоті. І їй ніхто не потрібен, щоб зробити косметичний ремонт або налаштувати комп’ютер. Вона багато чого вміє. А якщо не вміє — із задоволенням навчається. Навіть коли люди у відносинах, вони не можуть постійно перебувати поруч один з одним. І вона це прекрасно знає. Когось таке життя вибиває з колії. Але не її.

Вона сама по собі, тому оберігає себе від банальних драм. І цілком щаслива.

4. Вона вміє досягати успіху.

Ця дама знає, як зосередитися на власних цілях. У неї було багато часу, щоб зайнятися особистісним зростанням. Вона могла цілеспрямовано просуватися вгору по кар’єрних сходах і домагатися реальних результатів. Поки її ровесники крутили любов, вона працювала над собою і дивилася на світ по-дорослому. І результат не змусить себе чекати!

5. Вона не переживає з приводу любові.

Любов для неї – це лише складовий елемент життя. І він ніяк не варто того, щоб втратити голову. Дівчина не стані переживати з приводу того, що поруч немає єдиного, з яким можна прожити до кінця своїх днів. Дівчина переконана в тому, що спочатку потрібно міцно встати на ноги, а любов — це, звичайно, здорово. Але якщо її немає — це не смертельно.

6. Вона не боїться померти на самоті.

Шлюб – не самоціль для неї. Можливо, навіть навпаки, вона може бути проти нього. Шлюб не гарантує особистого щастя. Не варто слідувати загальноприйнятим стереотипам, які рідко виправдовують очікування.

7. Їй добре бути одній.

Той, хто зумів зацікавити таку дівчину, буде для неї джерелом натхнення. Цей чоловік допоможе їй йти до своєї мети, а вона не буде заважати його бажанням. Свобода – це головний принцип у відносинах для неї.

Жінки, схожі на нашу героїню, сильні і самодостатні. І вони, одночасно, можуть бути найщасливішими на Землі. Це пояснюється їх талантом не ставити себе в залежність від партнера і обставин. Вони розуміють почуття, як джерело натхнення.

Такі дівчата щасливі не тому, що отримують задоволення від стану самотності, а тому, що у них багатий внутрішній світ. І це замінює багато.

А якщо комусь з чоловіків пощастило завоювати серце такої жінки, то він буде щасливий поруч з нею. За умови, що буде цінувати її і берегти

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.