Авторські статті

Самооборона Майдану створює «єдину революційну армію» по всій Україні

Рада самооборони Майдану ухвалила рішення про створення і розширення Всеукраїнської структури самооборони по всій Україні. Новоутворена структура – це понадпартійний рух, що координуватиметься Штабом національного спротиву в Києві. Про це повідомив комендант Майдану, депутат від «Батьківщини» Андрій Парубій.

За його словами, головними завданнями Всеукраїнської структури самооборони є координація, мобілізація на Київ в разі потреби, а також захист активістів на місцях.

«Ми бачимо потребу, щоб наші лави виросли з 10-15 тисяч до 30-40 тисяч, які могли б приїхати у Київ і дієво протидіяти режиму. Тому в найближчі дні наші сотники, командири самооборони їдуть в регіони, щоб скоординувати дій всіх підрозділів і сотень самооборони, які вже створені. А там, де ще не створені, створити. Ми виходимо за барикади, бо Майдан – це вся Україна», – розповів він.

Основною базовою структурою самооборони будуть, згруповані по регіонах, сотні (80-150 осіб). Координуватиме їх обласний штаб самооборони у складі керівника, заступника і виконавчого комітету.

«Самооборона переходить в наступ. Від сьогодні самооборона і є спротивом. Ми готуємо план ненасильницького, але дуже активного спротиву. Ми будемо чинити спротив на місцях корупції, будемо робити дієву люстрацію, будемо вести свою інформаційну війну. У нас буде своя дієва революційна армія. Від сьогодні кожен боєць самооборони не лише охоронець, а й революційний політичний солдат», – додав заступник коменданта самооборони з організаційних питань Андрій Левус.

На даний час самооборона налічує 12 тисяч добровольців.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. БОГУ СЛАВА!!! ВОЛЮ УКРАЇНІ! УКРАЇНУ СИЛЬНО ПОГРАБУВАЛИ, ЛАЗОРЕНКО, ТИМОШЕНКО ТАК ЩО ЗАХОВАЛИ У 30 КРАЇН СВІТУ 200 мільярдів доларів. (СЛІДЧІ США М. БОРЩ). ДАЛІ ГРАБУЮТЬ НАС БЕЗБОЖНО! НА ПІДКРІПЛЕННЯ ЄВРО ТИМОШЕНКО ПОДАРУВАЛА 12 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ АНГЕЛІНІ МЕРКЕЛЬН. ПУТІН 10 млрд. дол. УКРАЇНУ ГРАБУЮТЬ ТОМУ, ЩО МИ ВИБИРАЄМО ЦИХ, ЩО НЕ МАЮТЬ ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ І НАРОДУ І ДУМАЮТЬ ЯК НАБИТИ КИШЕНІ! БРЕШУТЬ! ТИМ ЩО ОБПЛЬОВУЮТЬ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ НАПРИКЛАД ЮЩЕНКО! НАС ЛЕГКО ДУРЯТЬ, КУПЛЯЮТЬ – ГІТЛЕРИ І МУСОЛІНІ(ТИОМШЕНКО І ЯНУКОВИЧ), ТАК КАЖЕ БОГОСЛОВСЬКА. НЕМА НАС ЗА ЩО СЛАВИТИ! СЛАВІМО БОГА ТОДІ ВІН ДАСТЬ НАМ РОЗУМ І ВОЛЮ УКРАЇНІ! БОГУ СЛАВА! ВОЛЮ УКРАЇНІ ВІД БРЕХУНІВ І КАЗНОКРАДІВ!

  2. На каждое действие, есть противодействие, он думает только одурманенные могут поиграть в игры патриотов, хватит прикрываться народом и благими намерениями, на флаги их посмотрите, там хоть, что нибудь народное есть? Экстремизм и фашизм. Парубий возомнил себя Пиночетом, маленьким божком, и страшилки пускает.

  3. Парубий, по тебе плачет зона! Тебя надо было закрыть еще за Врадиевку! Ты провокатор!

  4. Дай, Боже, розуму пану Парубію і всім членам цього екстремісьткого угруповання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.