АвтоновиниАвторські статті

Самий бюджетний седан Toyota Etios готується до оновлення

Японська корпорація Toyota готується представити оновлену версію своєї самої бюджетної моделі – седана Toyota Etios. Примітно, що актуальна генерація автомобіля успішно реалізується на ринку Індії з 2010 року, а за вісім років автомобіль отримав лише два оновлення.

Чотиридверний седан Toyota Etios, призначений для ринків Індії та деяких азіатських країн, був випущений в 2010 році. Бюджетна модель отримала оновлення в 2014 і 2016 роках, але тепер розробникі готують для автомобіля чергову нову версію.

Очікується, що рестайлінговий Toyota Etios, як і два попередні рази, отримає лише візуальні зміни, проте не виключено, що застарілий автомобіль оновлять і в технічному плані. Рестайлінговий седан отримає переглянуту оптику і грати радіатора, а у салоні з’єднання бути більш якісні матеріали обробки і нова приладова панель.

В цілому модель отримає невеликі зміни в зовнішності, але очікується, що розробникі розширять список оснащення седана і запровадять нові системи безпеки. На сьогоднішній день Toyota Etios для Індії приводитися в рух 1,2-літровим бензиновим двигуном віддачею в 80 кінських сил, а також 1,4-літровим «дизелем» віддачею в 68 «конячок».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України