Авторські статтіНовини

Самі пишногруді жінки світу живуть в Північній Америці

Білі американки очолили рейтинг найбільш пишногрудих жінок планети. Та й увесь умовний подіум окупувала Північна Америка – на другому місці опинилися канадки, а на третьому – темношкірі мешканки США.

Відповідне дослідження провів журнал про жіноче здоров’я The Journey of Female Health Sciences. У статті, присвяченій підсумкам експерименту, запевняють, що при складанні рейтингу використовували дані про 400 тисяч представниць прекрасної статі з 108 країн світу. Причому учасниці дослідження не робили операції по збільшенню розміру грудей – це в статті також особливо обумовлено. В розрахунок бралися тільки природний розмір грудей дівчат у віці 28-30 років.

Яким чином при цьому США зайняли відразу два рядки рейтингу, а між ними ще й розташувалася сусідня Канада – не дуже зрозуміло. Україна посіла 21 місце. При цьому полячки у списку – замикають топ-5. Логіка не простежується категорично (три слов’янські народи, по ідеї, повинні бути поруч у рейтингу), але з цифрами статистики сперечатися безглуздо. Також у пятірці лідерів – ірландки, смороду на четвертій позиції.

Найменші груди у мешканок Африки та Азії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України