Самі пишногруді жінки світу живуть в Північній Америці

Білі американки очолили рейтинг найбільш пишногрудих жінок планети. Та й увесь умовний подіум окупувала Північна Америка – на другому місці опинилися канадки, а на третьому – темношкірі мешканки США.

Відповідне дослідження провів журнал про жіноче здоров’я The Journey of Female Health Sciences. У статті, присвяченій підсумкам експерименту, запевняють, що при складанні рейтингу використовували дані про 400 тисяч представниць прекрасної статі з 108 країн світу. Причому учасниці дослідження не робили операції по збільшенню розміру грудей – це в статті також особливо обумовлено. В розрахунок бралися тільки природний розмір грудей дівчат у віці 28-30 років.

Яким чином при цьому США зайняли відразу два рядки рейтингу, а між ними ще й розташувалася сусідня Канада – не дуже зрозуміло. Україна посіла 21 місце. При цьому полячки у списку – замикають топ-5. Логіка не простежується категорично (три слов’янські народи, по ідеї, повинні бути поруч у рейтингу), але з цифрами статистики сперечатися безглуздо. Також у пятірці лідерів – ірландки, смороду на четвертій позиції.

Найменші груди у мешканок Африки та Азії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh