Саме відокремлене місце на Землі, куди майже неможливо потрапити. Фото

Прийнято думати, що ми добре знаємо наш спільний дім — Землю — і можемо без проблем відвідати будь-який куточок. Насправді це не зовсім так, і справа тут зовсім не у вартості авіаквитків.

Голос українською дізнався, що на світі є місце, куди неймовірно складно потрапити і де, незважаючи ні на що, живуть і працюють люди.

Самое уединенное место на Земле, куда почти невозможно попасть

Це архіпелагу Кергелен (Kerguelen) в Індійському океані, також відомий як острів Безутешности (Desolation Island). Найближча держава — Мадагаскар — знаходиться в 3 300 км від Кергелена.

Здавалося б, що тут особливого — сучасні літаки здатні без проблем покривати далекі відстані, альо вісь тут криється проблема: на архіпелазі немає аеропорту.

Спочатку планувалося побудувати злітно-посадкову смугу, але здійснити задумане так і не вдалося. Тому єдиний спосіб дістатися до острова Безвтішності такий же, як і 100 років тому, — допливти на кораблі.

Самое уединенное место на Земле, куда почти невозможно попасть

Ніхто з мешканців Кергелена не знаходиться там постійно — на архіпелазі живуть цілий рік, змінюючи один одного, науковці й технічний персонал — як правило, їх не більше 100 осіб. Клімат досить суворий — на Кергелені не буває жарі або сильних морозів, але дмуть вітру, що деколі досягають 150-200 км/ч.

На архіпелазі можна зустріти пінгвінів, тюленів, морських птахів, кроликів і навіть кішок. З-за сильних вітрів там не ростуть дерева, зате є кергеленска капуста — їстівна рослина, багата вітаміном С.

Самое уединенное место на Земле, куда почти невозможно попасть

Так як же туди дістатися і скільки часу це позиці? Якщо ви живете в Європі, то спочатку вам потрібно опинитися в Парижі — це найкоротша частина шляху. Потім потрібно скористатися рейсом Air France або Air Austral на острів Реюньйон (R?union) — переліт туди позику приблизно 12 годин.

Саме з острова Реюньйон раз в 3 місяці відправляється судно з провізією і всім необхідним для мешканців Кергелена. Щоб досягти гавані острова Безвтішності, кораблю «Маріон Дюфрен» потрібно 6 днів.

Самое уединенное место на Земле, куда почти невозможно попасть

Загальне: щоб опинитися на Кергелені, вам буде потрібно — при найбільш сприятливих умовах — не менше 7 днів, і дорога буде не найлегшою. Зате там вас вже точно ніхто не потурбує!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh