Авторські статті

Саме на прикладі Одеси та Харкова, Путін зрозумів, що його плани рухнули, – блогер

Перемога в Одесі 4 роки тому стала ключовою подією для України. Це акт героїзму і трагедія для України. Саме на прикладі Одеси та Харкова, Путін зрозумів, що його плани рухнули. Судорожно намагаючись втілити свій план, він почав масовий введення кадрових військових і техніки в Луганську і Донецьку області. Почалася справжня війна. Про це у своєму блозі пише український блогер Семен Кабакаев.

Він зазначає, що сьогодні буде правильним подякувати всім патріотичним громадян амОдеси за те, що відстояли свободу, волю та незалежність України і не дали розповзтися «російського світу» за наміченим планом. «Я часто позначаю те, що ми в Луганську не змогли так в силу тих чи інших причин», – написав Кабакаев. Він додає, що, розібравши і проаналізувавши наші помилки, які призвели до війни і до таких втрат, ми повинні винести урок і не дати розколоти наше суспільство агресору в черговий раз.

На думку Кабакаева, спроби йдуть постійно. Чим далі, тим більше – найняті активісти, продажні політики, бізнесмени, чиновники, журналісти. Росія буде будь-якими способами намагатися дестабілізувати ситуацію. Блогер зазначає, що за ці 4 роки він засвоїв один урок, Путін обламався на громадянському суспільстві в Україні. Громадськість стала ключем у боротьбі з агресором. Сьогодні все пройшло спокійно, без провокацій, але ми завжди повинні готуватися до гіршого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.