Саме на прикладі Одеси та Харкова, Путін зрозумів, що його плани рухнули, – блогер

Перемога в Одесі 4 роки тому стала ключовою подією для України. Це акт героїзму і трагедія для України. Саме на прикладі Одеси та Харкова, Путін зрозумів, що його плани рухнули. Судорожно намагаючись втілити свій план, він почав масовий введення кадрових військових і техніки в Луганську і Донецьку області. Почалася справжня війна. Про це у своєму блозі пише український блогер Семен Кабакаев.

Він зазначає, що сьогодні буде правильним подякувати всім патріотичним громадян амОдеси за те, що відстояли свободу, волю та незалежність України і не дали розповзтися «російського світу» за наміченим планом. «Я часто позначаю те, що ми в Луганську не змогли так в силу тих чи інших причин», – написав Кабакаев. Він додає, що, розібравши і проаналізувавши наші помилки, які призвели до війни і до таких втрат, ми повинні винести урок і не дати розколоти наше суспільство агресору в черговий раз.

На думку Кабакаева, спроби йдуть постійно. Чим далі, тим більше – найняті активісти, продажні політики, бізнесмени, чиновники, журналісти. Росія буде будь-якими способами намагатися дестабілізувати ситуацію. Блогер зазначає, що за ці 4 роки він засвоїв один урок, Путін обламався на громадянському суспільстві в Україні. Громадськість стала ключем у боротьбі з агресором. Сьогодні все пройшло спокійно, без провокацій, але ми завжди повинні готуватися до гіршого.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh