Авторські статтіДіаспора

Віце-прем’єр Італії Сальвіні ”не бачить сенсу” у продовженні санкцій проти Росії

 Сальвіні хоче сказати антиросійським санкціям “ні”.

Про це віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні сказав на конференції у Москві у середу, 17 жовтня, пише Reuters.

“Якщо нас попросять підтвердити (санкції), ми скажемо “ні”. Зрозуміло, що немає ніякого сенсу в тому, що вони є”, – заявив Сальвіні.

ЄС запровадив економічні санкції проти Росії у 2014 році, від початку конфлікту на сході України. Рішення про продовження обмежувальних заходів ЄС ухвалює кожні півроку. Термін дії останнього пакета санкцій минає у січні.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте на засіданні лідерів ЄС 18 жовтня має намір запропонувати дозволити Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) та Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) фінансувати малі та середні підприємства у Росії, як це було до введення санкцій у 2014 році.

Італійська влада неодноразово заявляла, що чинні санкції ЄС завдають шкоди італійським фірмам, які торгують з Росією. Після перемоги проросійських сил на виборах у червні ці заяви стали ще гучнішими.

Сальвіні заявив, що вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцію Гідності в Україні назвав “фейковою” і “профінансованою”. Він також додав, що його партія “Ліга”, яка має зв’язки з “Єдиною Росією”, начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили, та й взагалі, що європейські санкції проти РФ повинні бути скасовані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України