Авторські статті

Саакашвілі : Безвіз – інструмент знищення України

В Україні спостерігається серйозна економічна криза, з-за чого небезпеку для держави являє безвізовий режим з Євросоюзом. Як передає replyua.net з таким зверненням виступивши колишній президент Mikheil Saakashvili на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Безвіз, це, звичайно, позитивно. Але в умовах в даних це прямий інструмент знищення України. Тому що люди просто масово їдуть, і молодці поляки, які їх чудово приймають, відразу інтегрують і Польща повністю вирішила для себе демографічну проблему і дуже швидко розвивається за рахунок України і Грузії теж», – заявив політик. За його словами, він, природно, радіє за Польщу, але для України це дуже поганий знак. Нагадаємо, що раніше глава держави Петро Порошенко розповів, що в України безвізовий режим більш ніж зі ста країнами світу. Крім того, український паспорт знаходиться на 41-ій позиції в світовому рейтингу. Згідно з останніми даними, з допомогою українського паспорта зараз можна в’їхати без візи або за спрощеною процедурою отримання візи в 128 країн.

Втім, далеко не всі експерти вважають, що українці користуються безвізовим режимом з Євросоюзом виключно для подорожей. Деякі аналітики заявили, що після отримання безвізу число трудових мігрантів в європейських країнах стрімко збільшилася. За деякими даними, 4 млн українців зараз є трудовими мігрантами, і тільки в Польщі живуть і працюють близько 1 млн українців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України