Саакашвілі : Безвіз – інструмент знищення України

В Україні спостерігається серйозна економічна криза, з-за чого небезпеку для держави являє безвізовий режим з Євросоюзом. Як передає replyua.net з таким зверненням виступивши колишній президент Mikheil Saakashvili на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Безвіз, це, звичайно, позитивно. Але в умовах в даних це прямий інструмент знищення України. Тому що люди просто масово їдуть, і молодці поляки, які їх чудово приймають, відразу інтегрують і Польща повністю вирішила для себе демографічну проблему і дуже швидко розвивається за рахунок України і Грузії теж», – заявив політик. За його словами, він, природно, радіє за Польщу, але для України це дуже поганий знак. Нагадаємо, що раніше глава держави Петро Порошенко розповів, що в України безвізовий режим більш ніж зі ста країнами світу. Крім того, український паспорт знаходиться на 41-ій позиції в світовому рейтингу. Згідно з останніми даними, з допомогою українського паспорта зараз можна в’їхати без візи або за спрощеною процедурою отримання візи в 128 країн.

Втім, далеко не всі експерти вважають, що українці користуються безвізовим режимом з Євросоюзом виключно для подорожей. Деякі аналітики заявили, що після отримання безвізу число трудових мігрантів в європейських країнах стрімко збільшилася. За деякими даними, 4 млн українців зараз є трудовими мігрантами, і тільки в Польщі живуть і працюють близько 1 млн українців.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh