Техно

Saab хоче відкрити завод в США: планують виготовляти окремі компоненти до ракетних систем GLSDB

Як швидко збираються збудувати завод, і на що це може вказувати

Джерело: Defence Express

Шведська оборонна компанія Saab хоче розширити свою присутність в США, тому планує відкрити там свій новий завод по виробництву ракетних систем та озброєння для сухопутних військ. Будівництво та запуск такого заводу є складовою проекту Saab по чотирикратному збільшенню обсягів виробництва на потужностях цієї компанії.

Передбачається, що зведення цього заводу почнеться до кінця 2024 року, безпосереднє виробництво стартує уже в 2026 році.

Про це заявив глава філіалу Saab в США Ерік Сміт, пише портал Defense News.

Сміт розповів, що компанія зараз обирає варіанти по місцю розміщення заводу, свої пропозиції на вибір надали одразу шість штатів. Окрім безпосередньо цехів по виготовлення боєприпасів, на території цього заводу також буде розміщено дослідницький центр по інноваціям в сегменті оборонного виробництва.

Глава американського філіалу Saab окремо уточнив, що на цьому заводі планується виготовляти окремі компоненти до ракетних систем GLSDB та піхотне озброєння.

На даний момент сама Saab широко представлена на оборонному ринку США: в штатах Род-Айленд та Масачусетс працюють заводи по виробництву дистанційно керованих підводних апаратів, а крім того компанія підтримує роботу навчального центру для Корпусу морської піхоти США в Каліфорнії.

Крім того, Saab в 2021 році відкрило також підприємство в місті Вест-Лафайєт, штат Луїзіана, котре спеціалізується на виготовленні хвостових частин до навчальних літаків T-7A Red Hawk, в рамках співпраці з корпорацією Boeing.

Раніше Defense Express розповідав про те, що згаданий вище Т-7А Red Hawk знову затримується, а здавалось що може бути складним в учбово-тренувальному літаку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України