Війна рф проти України

Сьогодні вранці внаслідок ворожого обстрілу пішов з життя піхотинець Леонід Скакуненко. Скільки ще кровавих жнив збере ця війна?

Скільки ще кровавих жнив збере ця війна? Ми знову змушені повідомляти про смерть нашого побратима.

Сьогодні вранці внаслідок ворожого обстрілу позицій холодноярців з гранатомета пішов з життя піхотинець Леонід Скакуненко із позивним «Барон». У цей час солдат був на бойовому чергуванні.

Леонід, за військовою спеціальністю «навідник», служив у механізованому батальйоні з вересня 2017 року. Він народився 22 квітня 1987 року у селі Лихівка П’ятихатського району Дніпропетровської області. Мав середню освіту. У 2014 році призвався у Національну гвардію по мобілізації. Далі – контракт із 93 бригадою Холодний Яр, у складі якої воював вже третю ротацію. Брав участь у бойових діях у Новотроїцькому, Новоселівці Другій, на околицях Кримського.

«Барон» був справжнім героєм: самовідданим, патріотичним. У лютому цього року він разом із побратимами відбив напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи, яка спробувала прорватися на позиції холодноярців. Він поклав життя, воюючи з російськими окупантами на одній із найскладніших ділянок фронту.

У Леоніда залишилася дружина, син від першого шлюбу, рідна сестра.

Ми глибоко співчуваємо рідним та близьким Леоніда, всім, хто його знав і любив.

Вічна пам’ять! Спочивай з миром, Героє!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України