концерт реквієм у Львівському аеропорту

Сьогодні в Міжнародному аеропорту Львів відбувся величний концерт-реквієм у пам’ять захисників Донецького аеропорту

Сьогодні в Міжнародному аеропорту Львів відбувся величний концерт-реквієм у пам’ять захисників Донецького аеропорту, які впродовж 242 днів героїчно обороняли його чотири роки тому, – про це Голосу українською повідомляє Павло Ткачук.

Перед львів’янами та гостями міста виступив зведений військовий оркестр, який складався із оркестрів Національної академії сухопутних військ, Національної гвардії України, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, а також курсантів Інституту морально-психологічного забезпечення та Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ.

У концерті-реквіємі виконано композиція «Шана» Михайла Рябоконя, «Сіленсіо» Бориса Школового, Симфонія №7 Людвіга ван Бетховена та композиція з кінофільму «Місія» композитора Еніо Моріконе.

Глядачами концерту стали пасажири авіарейсів, а також усі, хто у цей час зустрічав та проводжав мешканців та гостей Львова.

Вдячний підполковнику Богдану Катриняку (начальник оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного), майору Павлу Старості (начальник оркестру 80-ї окремої десантно-штурмової бригади), старшому лейтенанту Роману Вовку (начальник оркестру 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України) та особовому складу оркестрів під їх керівництвом за прекрасно виконані твори.

Також хочу подякувати керівництву аеропорту «Львів» та особисто Тетяні Романовській за сприяння в проведенні цього важливого заходу.

Ми намагались донести до якнайбільшої кількості людей почуття нашої шани і поваги, вічної вдячності героям-кіборгам, патріотам України, за їх величний подвиг.

Переконаний, нам це вдалось!

концерт реквієм у Львівському аеропорту

концерт реквієм у Львівському аеропорту

концерт реквієм у Львівському аеропорту

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh