концерт реквієм у Львівському аеропорту

Сьогодні в Міжнародному аеропорту Львів відбувся величний концерт-реквієм у пам’ять захисників Донецького аеропорту

Сьогодні в Міжнародному аеропорту Львів відбувся величний концерт-реквієм у пам’ять захисників Донецького аеропорту, які впродовж 242 днів героїчно обороняли його чотири роки тому, – про це Голосу українською повідомляє Павло Ткачук.

Перед львів’янами та гостями міста виступив зведений військовий оркестр, який складався із оркестрів Національної академії сухопутних військ, Національної гвардії України, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, а також курсантів Інституту морально-психологічного забезпечення та Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ.

У концерті-реквіємі виконано композиція «Шана» Михайла Рябоконя, «Сіленсіо» Бориса Школового, Симфонія №7 Людвіга ван Бетховена та композиція з кінофільму «Місія» композитора Еніо Моріконе.

Глядачами концерту стали пасажири авіарейсів, а також усі, хто у цей час зустрічав та проводжав мешканців та гостей Львова.

Вдячний підполковнику Богдану Катриняку (начальник оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного), майору Павлу Старості (начальник оркестру 80-ї окремої десантно-штурмової бригади), старшому лейтенанту Роману Вовку (начальник оркестру 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України) та особовому складу оркестрів під їх керівництвом за прекрасно виконані твори.

Також хочу подякувати керівництву аеропорту «Львів» та особисто Тетяні Романовській за сприяння в проведенні цього важливого заходу.

Ми намагались донести до якнайбільшої кількості людей почуття нашої шани і поваги, вічної вдячності героям-кіборгам, патріотам України, за їх величний подвиг.

Переконаний, нам це вдалось!

концерт реквієм у Львівському аеропорту

концерт реквієм у Львівському аеропорту

концерт реквієм у Львівському аеропорту

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh