Війна РФ проти України

Сьогодні на Донеччині в останній шлях проведуть бійця 92-ї бригади Геннадія Моторіна, який загинув під час обстрілу

У вівторок 12 листопада на Донеччині мають провести в останній шлях бійця 92-ї бригади Геннадія Моторіна. Прощання відбудеться в його рідному місті Краматорську. Поховають воїна на Іванівському кладовищі поруч з батьками. Початок похорону о 12:00.

7 листопада 2019, під час обладнання позицій в районі м. Авдіївка, Геннадій отримав важкі поранення внаслідок обстрілу ракетами з ПТРК. Не зважаючи на всі зусилля лікарів, 8 листопада серце воїна зупинилося. Йому було 37 років..

Вічна пам’ять герою! Щирі співчуття рідним і близьким…

Моторін Геннадій Анатолійович народився 8 січня 1982 року в м. Краматорськ Донецької області. Він зростав в багатодітній родині, мав ще дві сестри і брата. Генадій був в сім’ї старшим.

До збройних сил України Геннадій Моторін пішов за контрактом в лютому 2019-го. Він не був новачком – раніше вже проходив строкову службу та служив у підрозділі охорони “Титан”. Наразі був солдатом-сапером механізованого батальйону 92-ї ОМБр ім.Івана Сірка.

Побратимам Геннадій запам’ятався як відкрита і позитивна людина. Щирий, веселий, товариський, завжди готовий підставити своє плече. Він дуже дбав про свою велику родину, особливо після смерті батька. Мріяв про просторий будинок, де б могли жити вони всі разом. Проста мрія простої людини, якій вже ніколи не судилося збутися.

Тепер мама з татом зустрічають свого сина в небесному домі…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України