Українці в Чехії

В Чехії з 24 вересня 2020 року попити пиво в барі або поїсти в ресторані можна буде тільки до 22 годин

З 24 вересня 2020 року у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Чеській Республіці Міністерство охорони здоров’я ЧР вводить протиепідемічні заходи, які торкнуться проведення масових заходів і об’єкти громадського харчування.

При проведенні масових спортивних або культурних заходів кількість учасників з сидячими місцями буде знижено до 1000 чоловік в закритих приміщень і до 2000 чоловік на відкритому повітрі, якщо мова йде про заходи, які проводяться в ареалах, розділених на сектори.

У заходах, що проводяться на відкритому повітрі без сидячих місць, зможуть взяти участь до 50 осіб, в закритих приміщеннях без сидячих місць не допускаються участь більш ніж 10 осіб.

Ресторани, бари та інші заклади громадського харчування повинні бути закриті з 22:00 до 06:00. Виняток з розпорядження зроблено для засідань конституційних органів, роботи виставок, ринків і ярмарків.

Введені заходи будуть діяти протягом 14 днів, тобто з 24 вересня 2020 року з 0:00 до 7 жовтня 2020 року до 23:59.

А що у Франції?

Як пише французький портал Le Parisien, у середу 23 вересня 2020 року Міністр охорони здоров’я Франції Олівьер Веран також прийняв рішення ввести ряд обмежень у зв’язку з неблагополучною епідеміологічною ситуації в декількох містах і мегаполісах Франції.

Постанова відносяться до французьких містах Бордо, Ліон і Ніцца, до мегаполісів Лілль, Париж і невеликим французьким містам Тулуза, Сент-Етьєн, Гренобль, Монпельє, Ренн і Руан. Наприклад, серед багатьох обмежень, можна виділити наступні: закриваються спортивні та гімнастичні зали, бари будуть закриватися о 22 годині, вводиться заборона на зібрання більше 10 чоловік в громадських місцях (пляжі, парки), масові заходи обмежені участю 1000 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.