В Чехії з 24 вересня 2020 року попити пиво в барі або поїсти в ресторані можна буде тільки до 22 годин

З 24 вересня 2020 року у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Чеській Республіці Міністерство охорони здоров’я ЧР вводить протиепідемічні заходи, які торкнуться проведення масових заходів і об’єкти громадського харчування.

При проведенні масових спортивних або культурних заходів кількість учасників з сидячими місцями буде знижено до 1000 чоловік в закритих приміщень і до 2000 чоловік на відкритому повітрі, якщо мова йде про заходи, які проводяться в ареалах, розділених на сектори.

У заходах, що проводяться на відкритому повітрі без сидячих місць, зможуть взяти участь до 50 осіб, в закритих приміщеннях без сидячих місць не допускаються участь більш ніж 10 осіб.

Ресторани, бари та інші заклади громадського харчування повинні бути закриті з 22:00 до 06:00. Виняток з розпорядження зроблено для засідань конституційних органів, роботи виставок, ринків і ярмарків.

Введені заходи будуть діяти протягом 14 днів, тобто з 24 вересня 2020 року з 0:00 до 7 жовтня 2020 року до 23:59.

А що у Франції?

Як пише французький портал Le Parisien, у середу 23 вересня 2020 року Міністр охорони здоров’я Франції Олівьер Веран також прийняв рішення ввести ряд обмежень у зв’язку з неблагополучною епідеміологічною ситуації в декількох містах і мегаполісах Франції.

Постанова відносяться до французьких містах Бордо, Ліон і Ніцца, до мегаполісів Лілль, Париж і невеликим французьким містам Тулуза, Сент-Етьєн, Гренобль, Монпельє, Ренн і Руан. Наприклад, серед багатьох обмежень, можна виділити наступні: закриваються спортивні та гімнастичні зали, бари будуть закриватися о 22 годині, вводиться заборона на зібрання більше 10 чоловік в громадських місцях (пляжі, парки), масові заходи обмежені участю 1000 осіб.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh