Новини

Ринопластика міфи

Ринопластика – операція зі зміни форми і розмірів зовнішнього носа. Для втілення в реальність носика твоєї мрії, перед операцією ми проводимо візуалізацію результату.

Ринопластика сьогодні, це зовсім інша операція, ніж була навіть 10 років тому. Завдяки сучасним підходам ця операція переноситься досить комфортно. В Ізраїльській клініці Медейра застосовують спеціальні мікропили, що є аналогом травматичного так званого «молоточка», це дозволяє не ломати ніс. Тобто тканини мінімально травмуються, завдяки чому немає болісних та неприємних відчуттів, а реабілітація відбувається дуже швидко.

Міф 1 – Довга реабілітація

Міф 2 – Ніс може опуститися

Міф 3 – Мені доведеться постійно спати на спині

Міф 4 – Фотопрогноз не буде відповідати реальності

Міф 5 – Можливо зробити будь-який ніс

Міф 6 – Буде дуже помітно, що ніс «зроблений»

Мені доведеться надовго брати відпустку і випадати з товариства.

Міф 1. Довга реабілітація.

Цей міф розвінчують спеціалісти клініки Медейра. Завдяки сучасним підходам Ізраїльській клініки Медейра операція та реабілітація проходить дуже швидко. Використання сучасних мікропил, дозволяє не травмувати та не ломати ніс. Після операції пацієнти не відчувають дискомфорту, а мінімальні набряки та гематоми сходять вже на 7-10 добу. Це дозволяє гарантувати вихід в світ вже на 10 добу після операції.

Міф 2. Ніс може опускатися.

За словами пластичного хірурга клініки Медейра, під час операції кінчик носа укріплюється, сучасні підходи до операції дозволяють стверджувати що є профілактикою опускання носу з часом, завдяки чому він залишається стабільним на протязі всього життя.

Міф 3. Мені доведеться постійно спати на спині

Набряки і синці будуть на все обличчя. Мені доведеться довго спати на спині.

Сучасні Ізраїльські технології клініки Медейра дозволяють під час операцій використовувати систему дренажування, що створює систему сухої рани під час операції, і післяопераційний період тримає досить щвидко з мінімальними набряками та гематомами.

На спині доведеться спати біля місяця. Вже через місяць можна буде обережно лягати на бік, підкладаючи подушки, щоб не травмувати ніс.

Міф 4 – Фотопрогноз не буде відповідати реальності

Спеціалісти клініки Медейра роблять фотопрогноз для пацієнта майбутнього носика, який на 90% буде відповідати реальності. Сучасні технології під час операції дозволяють гарантувати результат, що був на фотопрогнозі.

Міф 5 – Можливо зробити будь-який ніс

Це є міфом. Незжди можна втілити будь-яке побажання пацієнта.

По перше, є особливості анатомії, і якщо ніс дуже широкий та масивний не завжди можна його зменшити до бажаних розмірів. По друге, ніс має гармоніювати з обличчям.

Тому рекомендовано прислухатися до сліві пластичного хірурга щодо майбутнього носика.

Міф 6 – Буде дуже помітно, що ніс «зроблений»

Спеціалісти клініки Медейра кожного пацієнта розглядають окремо і підходять індивідуально, враховуючи особливості анатомії. В даному випадку пластичний хірург виступає скульптуром. Тому кожний носик не схожий на іншого. А фотопрогноз дозволяє побачити майбутній ніс і зрозуміти наскільки він гармонійно вписується в обличчя.

Які дефекти може усунути ринопластика?

Широкий і масивний кінчик носа, кирпатий ніс, великі і асиметричні ніздрі, кривий ніс, довгий ніс, горбочок носа, дзьобоподібний ніс (гачком), широка спинка носа (перенісся), відхилення носа по осі, все це дозволяє вирішити ринопластика.

Клініка Медейра спеціалізується на реконструктивній хірургії, тому до клініки часто звертаються пацієнти після травми та невдалої операції в минулому.

Види ринопластики.

Ринопластика може бути закрита і відкрита, в залежності від виду ринопластики будуть різні розрізи. При відкритій ринопластиці розріз ззовні на колумеллі носа і невеликі розрізи всередині. При закритій ринопластиці – розрізи всередині носа.

Тривалість операції з ринопластики (корекція форми і розмірів носа) від 2 до 4 годин. Операція виконується під загальним ендотрахеальним наркозом. Сучасний підхід до наркозу дозволяє пацієнтам легко його переносити, через 5 хвилин після операції бути в свідомості без побічних ефектів.

Після операції вже через місяць залишаються практично невидимі сліди від розрізів, завдяки ізраїльським технологіям наші пацієнти можуть не комплексувати з приводу шрамів.

Якщо є скарги на порушення носового дихання і закладеність носа (при викривленій носовій перегородці), тоді разом з ринопластикою проводиться виправлення викривленої носової перегородки (що заважає носовому диханню) – септопластика.

Часто ринопластика проводиться в поєднанні з хейлопластикою, коли пацієнти бажають змінити форму і розмір губ або підняти верхню губу.

Джерело статті: https://medeira.ua/ru/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України