Румунські вчені виявили докази існування інопланетян

Румунські вчені виявили докази існування інопланетян. В руки дослідників потрапив загадковий предмет, який наштовхнув їх на такий висновок. Про це розповідається в інтернет-виданні The Mirror.

 

У 1973 році на березі річки Морш в околицях трансільванського міста Аюд будівельники виявили у ґрунті, на глибині близько 10 метрів 3 предмета. Всіх їх передали румунським вченим для досліджень, і фахівці встановили, що два з них виготовлені з кісток тварин, що мешкали на Землі 80 000 років тому. Більшою мірою експертів зацікавив третій предмет, зроблений з металу.

Вчені вивчили артефакт, і встановили, що його вік становить приблизно 248 000 років. Предмет, в деякому сенсі схожий з наконечником сокири, складається з 12 металів, з яких на алюміній припадає 90% сплаву. Фахівці здивувалися цьому, так як раніше наука вважала, що в ті часи людина не могла працювати з такими матеріалами, і почала займатися цим зовсім недавно.

Румунські вчені висловили сміливе припущення, згідно з якими вони мають справу з предметом, який належить інопланетянам, які прилетіли раніше на Землю. До речі, думку дослідників поділяють фахівці з Лозанни, які також вивчили артефакт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh