Авторські статтіНовини

Румунські вчені виявили докази існування інопланетян

Румунські вчені виявили докази існування інопланетян. В руки дослідників потрапив загадковий предмет, який наштовхнув їх на такий висновок. Про це розповідається в інтернет-виданні The Mirror.

 

У 1973 році на березі річки Морш в околицях трансільванського міста Аюд будівельники виявили у ґрунті, на глибині близько 10 метрів 3 предмета. Всіх їх передали румунським вченим для досліджень, і фахівці встановили, що два з них виготовлені з кісток тварин, що мешкали на Землі 80 000 років тому. Більшою мірою експертів зацікавив третій предмет, зроблений з металу.

Вчені вивчили артефакт, і встановили, що його вік становить приблизно 248 000 років. Предмет, в деякому сенсі схожий з наконечником сокири, складається з 12 металів, з яких на алюміній припадає 90% сплаву. Фахівці здивувалися цьому, так як раніше наука вважала, що в ті часи людина не могла працювати з такими матеріалами, і почала займатися цим зовсім недавно.

Румунські вчені висловили сміливе припущення, згідно з якими вони мають справу з предметом, який належить інопланетянам, які прилетіли раніше на Землю. До речі, думку дослідників поділяють фахівці з Лозанни, які також вивчили артефакт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України