Авторські статті

Військові повідомили про використання бойовиками страшної зброї

На приморському напрямку поблизу Водяного Донецької області ворог постійно використовує міномети та стрілецьку зброю, але останнім часом бойовики почали застосовувати невідому важку зброю, що руйнує на своєму шляху все, повідомили українські військові.

Висота вирви, яка утворилася внаслідок використання такої зброї, складає 2,20 метра, а ширина – близько 4 метрів, розповів український військовий Олександр, якого процитувало «Громадське радіо».

«152-мм артснаряди від самохідної артилерії таких вирв не роблять. Ще причиною може бути м’яким яким м’який ґрунт. Але все-таки здається, що використовують щось важче», – пояснив Олександр.

«Осколки, які знаходилися в цих вирвах, це осколки від «Градів-П» («Партизанів»). Тобто у «Партизан» вже використовують якийсь новий заряд. Цей снаряд не розривається при ударі. Він заходити глибоко під землю і, як фугас, викидає максимальну кількість землі на гору, утворюючи вирву. Напевно, шукали важку бронетехніку, щоб вразити цим снарядом», – припустив він.

За словами військовослужбовця, якби цей снаряд розірвався на асфальтовій поверхні, то розліт осколків склав б близько 150 метрів.

Як відомо, тристороння контактна група домовилась про припинення вогню на Донбасі із 25 серпня. Проте, як повідомляють військові ЗСУ, на приморському напрямку після проголошення так званого «шкільного перемир’я» противних дотримувався режиму тиші рівно 12 годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України