Генетики витворили портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл

Не встигла відгриміти головна весільна церемонія року, за якою затамувавши подих слідкували відпочинку всього світу, як ставши наступний хвилююче товариство питання. Яким буде дитина у типового англосакса і квартеронки.

Генетики, йдучи назустріч широкого суспільного інтересу, витворили словесний портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл. Для цього вченим довелося попотіти, адже в обраниці представника королівської династії «намішаний» екзотичний коктейль з європейської та африканської крові. Головне питання полягає в тому, чи зуміє темношкіра домінантка взяти гору над рецесивним англосаксонським, а також ірландським відтінком.

По всій імовірності, як вважають генетики, первісток Гаррі і Меган народитися зі смаглявою шкірою. Африканські коріння сильні. Зате вогняна шевелюра принца переможе, так як рудий колір волосся королівської чоловічій лінії залишався в кожному поколінні. Наприклад, чоловік Єлизавети II Единбурзький Філіп є точним прообразом принца Гаррі. Отже, на думку вчених, первісток молодої сім’ї буде рудий і смаглявий з карими очима.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh