Авторські статтіТехно

Генетики витворили портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл

Не встигла відгриміти головна весільна церемонія року, за якою затамувавши подих слідкували відпочинку всього світу, як ставши наступний хвилююче товариство питання. Яким буде дитина у типового англосакса і квартеронки.

Генетики, йдучи назустріч широкого суспільного інтересу, витворили словесний портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл. Для цього вченим довелося попотіти, адже в обраниці представника королівської династії «намішаний» екзотичний коктейль з європейської та африканської крові. Головне питання полягає в тому, чи зуміє темношкіра домінантка взяти гору над рецесивним англосаксонським, а також ірландським відтінком.

По всій імовірності, як вважають генетики, первісток Гаррі і Меган народитися зі смаглявою шкірою. Африканські коріння сильні. Зате вогняна шевелюра принца переможе, так як рудий колір волосся королівської чоловічій лінії залишався в кожному поколінні. Наприклад, чоловік Єлизавети II Единбурзький Філіп є точним прообразом принца Гаррі. Отже, на думку вчених, первісток молодої сім’ї буде рудий і смаглявий з карими очима.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.