Авторські статтіТехно

Розумна дружина продовжує життя чоловікові – вчені

Жінки з високим рівнем інтелекту допомагають своїм чоловікам прожити довше життя. Про це пишуть західні ЗМІ з посиланням на британських вчених.

Вчені з Абердинського університету у Великобританії провели дослідження, в ході якого з’ясували, що розумні та ерудовані жінки сприяють більш сприятливій, здоровій життєдіяльності, а також, що найголовніше, довголіттю своїх чоловіків. Дослідження полягало у спостереженні за життям багатьох близнюків. З’ясувалося, що ті чоловіки, які перебувають у шлюбі з інтелектуально розвиненими жінками, живуть значно довше, рідше страждають хворобою альцгеймера і в цілому старечим недоумством.

Професор з Абердинського університету, керівник дослідження, Лоуренс Воллі заявив, що кращий засіб для захисту від недоумства – інтелект. Тому він порадив при вступі в шлюб в першу чергу звернути увагу на розумові здібності майбутньої дружини.

Попередні дослідження повідомили, що інтелектуальні ігри служать профілактикою хвороби Альцгеймера, але ще більшою профілактикою може стати розумна дружина. Цікавий той факт, що при вивченні мозку деяких чоловіків виявилося, що вони схильні до деменції (набутого недоумства), що зовні ніяк не виявлялося завдяки впевненості, яку надавали ерудовані жінки своїм чоловікам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Хто хворий – жінка. Хто вмер – чоловік)) ще не народилася така щоб скоротила своє життя)

  2. Умная женщина продлевает жизнь мужчины ,но укорачивает свою собственную – факт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.