Новини

Розвал-сходження: Коли й навіщо звертатись до фахівців

Найменші дефекти ходової частини одразу відчуваються при кермуванні. Автомобіль стає менш стійким та маневровим, відчувається менш «зібраним». І справа може бути не завжди у несправності окремих деталей ходової частини чи їх зношенні. Іноді причина того, що транспортний засіб не дає можливості насолоджуватись комфортним кермуванням, полягає у неправильному куті встановлення коліс. Рішення відрегулювати розвал-сходження у Вишневому у ряді випадків дозволяє позбутись цих неприємних ефектів. Окрім того, існують ситуації, у яких без процедури просто не обійтись. Коли ж варто звертатись за послугами з корегування сход-розвалу?

Навіщо регулювати розвал-сходження?

Процедура «розвал-сходження» — це процес регулювання кутів встановлення коліс. Коригування положення відбувається відносно їх розташування щодо одне одного, а також — дорожнього покриття.

Дана процедура дозволяє досягти найкращих характеристик зчеплення з асфальтом або іншою поверхнею. Завдяки цьому, помітно покращуються показники керованості та стійкості автомобіля у найрізноманітніших умовах експлуатації. Транспортний засіб миттєво реагує на повороти керма, ефективніше гальмує. Водій може розраховувати на те, що навіть в екстремальних обставинах автівка не підведе.

Регулярне звернення до фахівців за послугами з регулювання розвал-сходження також робить експлуатацію шин більш економічно. «Не завалена» гума зношується повільніше та рівномірніше. Протектор залишається достатньо високим, щоб забезпечувати хороші показники керованості та прохідності. А водієві не потрібно передчасно витрачатись на те, щоб оновити комплект автомобільних шин.

Коли потрібно регулювати розвал-сходження?

Більшість виробників рекомендують звертатись за послугами регулювання розвал-сходження кожні 15 тисяч кілометрів пробігу. Це оптимальна регулярність для того, щоб профілактувати більшість проблем з керуванням, передчасним зношенням гуми та деталей ходової частини, які виникають внаслідок неправильних кутів встановлення коліс.

Обов’язково також звертатись до фахівців після кожної сезонної або позапланової заміни гуми. Процедура допомагає бути впевненим у тому, що навіть при стрімкій зміні погодних умов, транспортний засіб завжди залишиться під контролем. Також обов’язково регулювати кути встановлення коліс після ремонту вузлів ходової частини.

Зручніше за все це робити одразу на СТО, якщо сервіс надає такі послуги. Наприклад, на станції ADB можна замовити всі потрібні роботи в рамках одного візиту. Це зручно, адже не доведеться витрачати час на пошук сторонніх компаній. СТО у Вишневому https://adb.com.ua/ надає повний спектр послуг для того, щоб клієнти могли насолоджуватись комфортним та безпечним кермуванням.

І, звичайно, замовляти послуги з регулювання розвал-сходження варто за необхідністю. Якщо показники керованості транспортного засобу погіршились, автівка «не слухається» або при русі прямо її заводить в сторону, це суттєві причини для того, щоб якнайшвидше запланувати візит в автосервіс. Також вказувати на необхідність термінового звернення на СТО може нерівномірне зношення гуми. Навіть, якщо це не позначається на комфорті або ефективності кермування, рекомендується якнайшвидше звернути на це увагу. Своєчасно проведене регулювання кутів встановлення коліс допоможе уникнути позапланової заміни шин на ремонту підвіски.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України