Війна РФ проти України

Розтрощення підводного човна “Ростов-на-Дону” у РФ назвали “легкими пошкодженнями”. Фото

У “Ростов-на-Дону” влучили мінімум дві крилаті ракети, скоріш за все Strom Shadow, які вибухають у середині, але у РФ продовжують заявляти, що це майже не вплине

Джерело: Defence Express

У РФ попри наявність супутникових та навіть звичайних фото з результатом першої в історії результативної атаки крилатими ракетами по підводному човну повідомили, що “Ростов-на-Дону” отримав лише “незначні ушкодження”.

І як повідомляє російська державна інформаційна агенція ТАСС з посиланням на власні джерела: “у субмарини незначні ушкодження, що не вплинули на її міцний корпус. Їх усунення може лише незначно збільшити час знаходження підводного човна на плановому ремонті”.

Водночас загальний рівень пошкоджень навіть судячи лише з двох фото з одного борту говорить про наступне.

Одна з ракет уразила "Ростов-на-Дону" у носовій частині
Одна з ракет уразила “Ростов-на-Дону” у носовій частині

Одна з ракет уразила “Ростов-на-Дону” у носовій частині – у перший, торпедний відсік, знищивши самі торпедні апарати з усіма системами заряджання. Враховуючи те, що мова йде про Storm Shadow, яка вибухає після пробиття корпусу і результат вивернутих елементів корпусу – результат вибуху у середині, то можливо пошкодження зазнали житлові приміщення під торпедним апаратом, носова група акумуляторних батарей, можливо – елементи гідроакустичного комплексу “Рубикон-М”.

Друге ураження прийшлось у середину корпусу у районі третього жилого відсіку, четвертого дизель-генераторного відсіку та кормової групи акумуляторних батарей. У всіх випадках проглядається пробиття міцного корпусу. Тим більше – вибухи були з середини. Відкрите питання – пожежа у середині корпусу, яка означає вигорання комунікацій. Також відсутні фото підводного човна з іншого боку.

І якщо “незначні ушкодження” у РФ виглядають саме так, то тоді й звісно ракетний крейсер “Москва” ще досі тягнуть через шторми до гавані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України