Авторські статтіЗдоров'я

Розташування жиру на тілі говорить про тебе — і що з цим робити

Ожиріння є однією з основних хвороб сучасності. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що в 2014 році понад 1,9 мільярда дорослих людей в усьому світі малі надлишкову вагу. Це величезне число, яке становить майже 40 відсотків дорослого населення світу. Але що найгірше — близько 41 мільйона дітей у віці до 5 років мали надлишкову вагу в 2014 році.

Что местоположение жира на твоё теле говорит о тебе — и что с этим делатьОднак незважаючи на ці жахливі цифри, потрібно розуміти, що ожиріння — це не завжди одне і те ж для кожної людини. За даними Національної служби охорони здоров’я Великобританії, дослідження, проведене в Університеті Шеффілда і Гарвардською школою громадського здоров’я показало, що існує шість різних типів людей, що страждають ожирінням. Це: молоді, здорові жінки; важко п’ють чоловіки; нещасні або психічно нездорові чоловіки і жінки середнього віку; заможні і здорові люди похилого віку; фізично хворі, але щасливі літні люди; і найбідніші люди, позбавлені гідного фінансового забезпечення та охорони здоров’я.

Знаючи свій власний тип ожиріння, можна зробити висновок, що є головною причиною того, чому ви набираєте вагу, і, отже, зрозуміти, як від нього почати позбуватися. Так, неспокійна жінка середніх років, ймовірно, має проблеми, що впливають на її вагу, відмінні від тих, які має важко питуща людина. І рішення для них будуть сильно відрізнятися. Втім, вони обидва повинні включати в собі спорт, тренування і вправи.

Також дослідники постаралися зібрати дані щодо того, на якій частині тіла розташований жир у людини і зіставити його з її способом життя. Згідно з цим дослідження, по розташуванню жиру на тілі можна зрозуміти, що є головним причиною ожиріння і як від нього позбавитися.

1. Отже, ожиріння верхньої частини тіла. Це ознака сильного переїдання. Потрібно, в першу чергу, здорове збалансоване харчування (і не в таких кількостях!), і фізичні вправи. За даними дослідження клініки Mayo в 2008 році, ожиріння верхньої частини тіла є основним фактором ризику розвитку цукрового діабету 2 типу, а іноді і 1 типу, гіпертонії та інших захворювань. Тому дуже важливо, щоб людина, що страждає від ожиріння верхньої частини тіла, серйозно поставився до своєї ваги вже сьогодні.

2. Набряклий живіт, швидше за все, є результатом надмірного споживання алкоголю. У цьому випадку людині необхідно значно зменшити кількість алкогольних напоїв, що споживаються в день, а краще взагалі позбутися від цієї звички. Крім того, звичайно, не завадять фізичні вправи, щоб розігнати жир по тілу, і більш збалансоване харчування.

3. Жир в нижній частині живота є загальною ознакою депресії і тривоги, і таке ожиріння краще лікувати двома способами одночасно: з допомогою зняття напруги (йога, позитив, нові заняття) і фізичних вправ.

4. Великий виступаючий живіт і жир на верхній частині спини є результатом сидячого способу життя. Цілком можливо, людина з цим типом розподілу жиру стані свідком того, як жир на його тілі почне практично танути, як тільки він складі і почне виконувати регулярну програму спортивних вправ хоча б протягом декількох днів. Людина з таким ожирінням повинен підтримати рівень цукру в крові завжди в нормі. Йому найкраще дотримуватися дрібного харчування.

Для всіх чотирьох типів ожиріння верхньої частини тіла рекомендується від 30 до 60 хвилин аеробіки помірної інтенсивності п’ять днів на тиждень. Такі заходи включають в себе біг, їзду на велосипеді, піші прогулянки і плавання. Такі процедури допоможуть зменшити жир в області талії і живота.

5. Ожиріння нижньої частини тіла частіше зустрічається у жінок, ніж чоловіків. Для боротьби з жиром тут жінки повинні проводити тренування з обтяженнями, а також робити вправи для поліпшення серцево-судинної системи.

6. Ожиріння нижньої частини тіла до самого низу ніг найчастіше зустрічається у вагітних жінок. Для боротьби з цим типом ожиріння тільки що народила жінці краще всього проконсультуватися з її лікарем.

7. Розподіл жиру в організмі в нижній частині тіла називають часто “гіноїдом” або грушоподібної фігурою тіла. Тут підійдуть вправи, націлені на спалювання жиру в області стегон і сідницях. Такі вправи швидко спалюють калорії, зменшити жир в нижній частині тіла, а також покращує все, що стосується серцево-судинної системи.

Але важливо пам ” ятати, що ожиріння — це хвороба, але хвороба виліковна — виключно вами. Чим раніше ви займетеся своїм тілом і вигоніть з нього жир, тим здоровіше ви будете все життя.

Обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо вирішите змінювати свою дієту і вдаватися до інших методів скидання жиру — традиційним і нетрадиційним теж

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України