Авторські статтіНовини

Розробники з США та Японії поборяться за лідерство у можливих перегонах на Місяці

У Мережі з’явилася інформація, що в 2016 році на місяці пройдуть незвичайні гонки місяцеходів. Команда, яка переможе в гонці на Місяці, буде нагороджена премією Google Lunar X PRIZE від Фонду X Prize і компанії Google, її розмір становить 30 мільйонів доларів.

 

У змаганні братимуть участь п’ять команд з Індії, Німеччини, Японії та дві команди з США. Японська група Hakuto і американська компанія Astrobotic, спільно розробивши два місяцеходи Red Rover, змагатимуться на швидкість в 500 метровій гонці на поверхні Місяця в Озері смерті. Зазначимо, що саме в цьому озері знаходяться місячні печери, які, можливо, могли бути фундаментом для життя.

Організатори також повідомляють, що всі бажаючі можуть потрапити на борт місяцеходу, одна лише умова – потрібно оплатити частину витрат з організації заходу.

Нагадаємо, компанія з США Astrobotic, в кінці минулого року оголосила про бажання, висадитися на Місяць і протестувати свій апарат Andy. Перша в історії гонка на Місяці почнеться, коли всі місяцеходи спустять на поверхню озера і вони займуть свої стартові позиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України