Розробники з США та Японії поборяться за лідерство у можливих перегонах на Місяці

У Мережі з’явилася інформація, що в 2016 році на місяці пройдуть незвичайні гонки місяцеходів. Команда, яка переможе в гонці на Місяці, буде нагороджена премією Google Lunar X PRIZE від Фонду X Prize і компанії Google, її розмір становить 30 мільйонів доларів.

 

У змаганні братимуть участь п’ять команд з Індії, Німеччини, Японії та дві команди з США. Японська група Hakuto і американська компанія Astrobotic, спільно розробивши два місяцеходи Red Rover, змагатимуться на швидкість в 500 метровій гонці на поверхні Місяця в Озері смерті. Зазначимо, що саме в цьому озері знаходяться місячні печери, які, можливо, могли бути фундаментом для життя.

Організатори також повідомляють, що всі бажаючі можуть потрапити на борт місяцеходу, одна лише умова – потрібно оплатити частину витрат з організації заходу.

Нагадаємо, компанія з США Astrobotic, в кінці минулого року оголосила про бажання, висадитися на Місяць і протестувати свій апарат Andy. Перша в історії гонка на Місяці почнеться, коли всі місяцеходи спустять на поверхню озера і вони займуть свої стартові позиції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh