Розроблений унікальний “доповнювач” смартфонів – EVO

На найбільшій краудфандінговій платформі Kickstarter з’явився новий незвичайний проект EVO, який представляє собою унікального і корисного компаньйона для будь-якого смартфона, навіть для самого багатофункціонального.

За словами розробників EVO, новий пристрій може стати в нагоді практично кожному користувачеві смартфонів. Маючи вигляд невеликої коробочки, девайс обладнаний усіма необхідними функціями, спроможними у будь-якій ситуації допомогти або доповнити мобільний гаджет. В першу чергу, EVO вміє продовжувати роботу телефону, завдяки технології швидкого заряджання. При цьому його можна підключити безпосередньо до смартфона, або через стандартний usb-роз’єм комп’ютера. В останньому випадку заряджається не тільки мобільний гаджет, але і сам EVO. Ще однією корисною рисою унікального девайса є наявність внутрішнього флеш-накопичувача, на якому можна зберігати будь-які файли, звільнивши місце на телефоні. Також EVO вміє знаходити смартфон, віддалено змусивши його подати сигнал, а завдяки встановленому Bluetooth Tracker можна виявити і сам пристрій, що буде особливо корисним, якщо прикріпити його до ключів або інших важливих предметів.

Орієнтовна вартість EVO за попереднім замовленням з урахуванням доставки, становить 76 доларів. Відвантаження першої партії пристроїв запланована на серпень цього року.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh