Авторські статтіТехно

Розроблений унікальний “доповнювач” смартфонів – EVO

На найбільшій краудфандінговій платформі Kickstarter з’явився новий незвичайний проект EVO, який представляє собою унікального і корисного компаньйона для будь-якого смартфона, навіть для самого багатофункціонального.

За словами розробників EVO, новий пристрій може стати в нагоді практично кожному користувачеві смартфонів. Маючи вигляд невеликої коробочки, девайс обладнаний усіма необхідними функціями, спроможними у будь-якій ситуації допомогти або доповнити мобільний гаджет. В першу чергу, EVO вміє продовжувати роботу телефону, завдяки технології швидкого заряджання. При цьому його можна підключити безпосередньо до смартфона, або через стандартний usb-роз’єм комп’ютера. В останньому випадку заряджається не тільки мобільний гаджет, але і сам EVO. Ще однією корисною рисою унікального девайса є наявність внутрішнього флеш-накопичувача, на якому можна зберігати будь-які файли, звільнивши місце на телефоні. Також EVO вміє знаходити смартфон, віддалено змусивши його подати сигнал, а завдяки встановленому Bluetooth Tracker можна виявити і сам пристрій, що буде особливо корисним, якщо прикріпити його до ключів або інших важливих предметів.

Орієнтовна вартість EVO за попереднім замовленням з урахуванням доставки, становить 76 доларів. Відвантаження першої партії пристроїв запланована на серпень цього року.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.