Новини

Розробка корпоративного сайту від компанії Centum-D

Середній та великий бізнес просто зобов’язаний мати електронний ресурс, який подаватиме потенційним клієнтам повну інформацію про напрямки роботи, товари та послуги компаній. Грамотно розроблена офіційна сторінка допомагає вирішувати широкий спектр робочих питань. Розробка корпоративного сайту від студії Centum-D дозволяє отримати ефективний ресурс для залучення клієнтів.

Як відбувається розробка сайту спеціалістами Centum-D

Студія Centum-D надає послуги зі створення сайтів з 2010 року. Спеціалісти розробляють різні види сайтів (від простих візитівок до функціональних торгових майданчиків), займаються маркетингом, дизайном, автоматизацією та оптимізацією бізнесу. Відгуки від клієнтів свідчать, що передові рішення приносять прибуток власникам сайтів.

Процес співпраці з компанією Centum-D поділяється на декілька етапів.

  • Дослідження. Перш за все розробники аналізують основні напрямки роботи компанії, вивчають потреби цільової аудиторії, проводять порівняння з конкурентами. Це дозволяє зрозуміти основні потреби замовника.
  • Планування. Цей етап відбувається після збору необхідної інформації. Спеціалісти складають технічне завдання та окреслюють план дій.
  • Дизайн. Підготовка макету головної сторінки, внутрішніх сторінок онлайн-ресурсу.
  • Наповнення сайту контентом. Від його якості залежить відвідуваність ресурсу. Маркетолог і SEO-фахівець формують семантичне ядро, обирають тематику та стиль наповнення.
  • Тестування готової сторінки, внесення правок за бажанням замовника.
  • Запуск готового сайту для відвідування споживачами.

Фахівці Centum-D проводять навчання для людей, які будуть займатися наповненням сайту. Таким чином власник може самостійно публікувати текст та графічний контент на своїй сторінці.

Переваги розробки сайту та додаткові послуги Centum-D

Правильно розроблений корпоративний сайт сприяє розвитку бізнесу, адже довіра з боку клієнтів зростає, бренд стає впізнаваним, користувачі отримують доступ до важливої інформації. Компанія Centum-D є партнером відомої у всьому світі платформи для інтернет-магазинів Magento.

Крім створення ресурсу, власники можуть замовити додаткові послуги від студії. За допомогою просування сайту та підбору оптимального виду реклами вдається просунути сторінку у списку видачі пошукових систем. Фахівці пропонують технічну підтримку магазину у форматі 24/7. Отримати ексклюзивний сайт, що відрізнятиметься з-поміж десятка схожих, допоможе послуга дизайну.

Заповнити заявку на розробку сайту та ознайомитися з прайсом можна на офіційній сторінці компанії Centum-D.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України