Право

Розпочинається добір на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора

20 січня 2020 року розпочнеться прийом документів від кандидатів в межах добору на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора. Відповідний наказ Генерального прокурора і оголошення вакансій було оприлюднено сьогодні, 17 січня 2020 року, на сайті Офісу.

«Ми хочемо, щоб до Офісу Генерального прокурора приєдналось сто прокурорів серед фахівців з-поза системи з п’ятирічним досвідом у галузі права. Сама процедура аналогічна атестації прокурорів і складається з трьох етапів – тести на знання законодавства і загальні здібності та співбесіда з практичним завданням. За результатами цих етапів буде складено рейтинг успішних кандидатів, яким ми запропонуємо пройти навчання і стажування. Запрошуємо юристів, адвокатів, науковців, які відповідають вимогам згідно закону і готові захищати та представляти права громадян і інтереси держави, підтримувати обвинувачення в суді, здійснювати процесуальне керівництво в розслідуваннях, взяти участь в доборі», – закликав Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, додавши, що документи від охочих будуть прийматись до 2 лютого 2020 року включно.

Нагадаємо, участь у доборі мають право брати особи, які мають юридичну освіту і п’ятирічний досвід роботи в галузі права та не займали посаду прокурора на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» та відповідають іншим вимогам, визначеним статтею 27 Закону України «Про прокуратуру».

Детальніше дізнатись про умови добору та ознайомитись з переліком вакантних посад можна за посиланням: https://www.gp.gov.ua/job

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України