Розпочався збір підписів під угодою про формування коаліції. Уряд буде проголосований у четвер

Розпочався збір підписів під угодою про формування парламентської коаліції. Уряд буде проголосований у четвер вранці. Про це повідомив голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк парламентським журналістам у вівторок, 25 лютого.

Він підкреслив, що основою цієї угоди повинна стати програма дій уряду. За його словами, на порядку денному сьогодні – “стабілізація фінансової і політичної ситуації в країні, угода з МВФ, негайне розслідування всіх злочинів, реформа системи МВС і підписання угоди з Євросоюзом”: “Це наша пропозиція”.

Арсеній Яценюк також зазначив, що цей Кабмін повинен забезпечити чесні і прозорі президентські та місцеві вибори.

Він наголосив, що новий уряд буде проголосований в четвер вранці: “Є дуже чіткий графік і чіткий план, як це робити».

Арсеній Яценюк ще раз підкреслив, що новий уряд буде легітимний “не тоді, коли за нього проголосують в парламенті, а тоді, коли він отримає підтримку людей, які стояли на Майдані”. Арсеній Яценюк нагадав, що з цього питання вчора відбулося засідання з представниками Майдану, а сьогодні відбудеться наступне засідання. “Усвідомлюємо, що будуть складності, щоб поєднати і фаховість уряду, і представництво Майдану, але тут треба вибирати єдиний принцип прозорості і довіри одне до одного”.

“Закликаю політичні сили демократичного спрямування не торгуватись за посади, а боротись за країну  Усвідомлюю, як складно формувати уряд в сьогоднішніх умовах. Це – уряд не політичного представництва, а народного представництва. А політики можуть тільки юридично освятити цей уряд», – наголосив він.

«Всіх закликаю, що це не розподіл посад. Це не розподіл сфер впливу – кого представили, а кого ні. Це розподіл тільки одного – відповідальності за долю країни», – додав Арсеній Яценюк.

“Перед цим урядом будуть неймовірні виклики. І треба відверто говорити, що ті, хто ідуть в цей уряд, з одного боку, рятують країну, з іншого – вони повинні бути свідомі того, що вони чинять політичне самогубство, які фактично на доволі тривалий час ідуть з політики”, – підкреслив голова Політради “Батьківщини”.

Відповідаючи на запитання щодо представлення в майбутній коаліції Партії регіонів, Арсеній Яценюк наголосив:  “Вважаю, що в сьогоднішніх політичних умовах Партія регіонів, на якій відповідальність за ті події, що є в країні, не може бути учасником коаліції”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh