Авторські статтіНовини

Розпочалися праці Комісії щодо дияконського служіння жінок

У п’ятницю, 25 листопада 2016 р., у Ватикані розпочалася перша робоча зустріч Комісії дослідження дияконського служіння жінок, скликаної Святішим Отцем Франциском 2 серпня 2016 р. для об’єктивного вивчення ситуації в часах первісної Церкви.

Під проводом архиєпископа Луїса Франсіско Ладарії, Секретаря Конгрегації Віровчення, який також очолює згадану комісію, її члени працюватимуть протягом двох днів в осідку цієї Конгрегації, збираючись на ранкові та пообідні засідання.

Пригадаємо, що думка про доцільність скликання такої комісії прозвучала 12 травня 2016 р. під час зустрічі Папи Франциска з учасницями пленарної асамблеї Міжнародної Спілки Вищих Настоятельок. Вказуючи на активну участь в служінні убогим та хворим, в катехизації та багатьох інших церковних служіннях, богопосвячені жінки поставили питання про відкриття для жінок доступу до постійного дияконату, посилаючись на досвід первісної Церкви. Відповідаючи, Папа зазначив, що роль так званих дияконес у первісній Церкві ще досі належно не вияснена і що вона, правдоподібно, не мала сакраментального характеру й зводилася до допомоги під час Хрищення. Але Святіший Отець висловив готовність скликати комісію, яка займеться дослідженням цього питання.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України