Авторські статті

Розпочалася брудна інформаційна кампанія, спрямована проти Юлії Тимошенко

Прес-служба Партії “Батьківщина” заявляє, що після звільнення Лідера Партії «Батьківщина», колишнього прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко розпочалася брудна, очевидно зрежисована кампанія проти неї.

Сьогодні Телеканал «1+1» розмістив сюжет в кращих традиціях часів режиму Януковича для дискредитації Юлії Тимошенко, використовуючи неправдиву інформацію про її доньку Євгенію.

Подібні методи є огидними та такими, що суперечать принципам чесної журналістики. В сюжеті не має жодного доказу того, що Євгенія Тимошенко проживала в зазначеному готелі. Відео грубо скомпельовано для створення уяви у телеглядача про таке проживання.

Ми повідомляємо, що у ці дні Євгенія Тимошенко перебувала зі заздалегідь спланованим візитом у Римі для численних зустрічей з Віце-президентом Парламенту Італії Джанні Пітеллою, Спікером Парламенту Італії Лаурою Болдріні та іншими італійськими політиками з метою обговорення питань негайної імплементації санкцій проти очільників режиму Януковича. Це не перша така зустріч Євгенії з лідерами країн ЄС та європейськими політиками. Зокрема, у лютому цього року у Мюнхені Євгенія Тимошенко зустрічалася з Міністром закордонних справ Італії Еммою Боніно та Міністром оборони Італії Маріо Мауро. Під час прес-конференції за підсумками цих зустрічей були присутні представники 5-го каналу.

Відповідна новина була розміщена на офіційному сайті Партії Батьківщина 21 лютого.

Крім того, ми б хотіли наголосити, що з моменту ув‘язнення Юлії Тимошенко її родина не відзначала жодних свят, включаючи дні народження.

Нагадаємо, що у травні 2012 року Парламент Італії прийняв резолюцію по Україні із закликом звільнення Юлії Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Ха-Ха! А что вы хотели! Люди не будут молчать! неужели Юля решила, что ее встретят стоя на коленях! наивная!

  2. це порошенко чорт в першу чергу воду мутить як 2004 роцi,подивiться вci статтi на укрнеттi про тимошенко за вчора жодноi позитивноi жид коломойський ображений на те що вона не дала йому приватизувати на шарка одеськiй хiмзавод незважаючи на те,що жид довгий час був ii спонсором I вважав що вона йому винна через ,що вона I прогрола залишившись без пiдтримки останнього каналу(1+1) який ii пiдтримував

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.