Розпочалася Генеральна Капітула у Згромадженні Воплоченого Слова

1 липня, у містечку Монтефіясконе (провінція Вітербо) в Італії відбулося відкриття 7-ї Генеральної Капітули Згромадження Воплоченого Слова. Євхаристійне Богослужіння у храмі св. Маргарити, очолив Кардинал Анджело (Содано), Декан Колегії Кардиналів у співслужінні ще 4 Єпископів та великої кількості священиків Згромадження, у часі якої капітулярні отці склали відповідну присягу.

Генеральна Капітула проходитиме протягом червня в міжнародній семінарії Згромадження в Монтефіясконе. Учасниками є 63 священики з 15 Провінцій (а це 34 країни, в яких служать священики Воплоченого Слова). Від української Делегації «Зарваницької Божої Матері» учасниками є ієрм. Теодор Мацапула, ВС, Настоятель Згромадження в Україні та ієрм. Григорій Рогацький, ВС, як обраний отцями делегат. На цій капітулу буде обрано також Генерального Настоятеля, його радників, а відтак і настоятелів Провінцій.

Того ж дня, з вечора, розпочинаються Духовні вправи, щоб допомогти отцям-учасникам Капітули відкритися на дію Святого Духа, Якому і поручаються всі рішення та плоди Капітули.

 Прес-центр Згромадження з Італії

ДОВІДКА:

Згідно Конституцій Згромадження, Генеральна Капітула є вищим органом управління Згромадження (п. 284).

Генеральна Капітула скликається кожні шість років для обирання Генерального Настоятеля та для розгляду інших питань (п. 285).

Головними питаннями, які розглядаються на Генеральній Капітулі, є:

1) захист спадщини Згромадження Воплоченого Слова, дбання про її пристосування і відновлення; обирання Генерального Настоятеля і установлення зобов’язуючих норм для всього Згромадження Воплоченого Слова;

2) реформа певного пункту Конституцій за попередньою апробацією двох третіх частин членів Генеральної Капітули, яку затвердить компетентний церковний уряд;

3) перегляд і поновлення генеральних Директорій, регламентів та інших норм;

4) розподіл усього Згромадження Воплоченого Слова на Провінції; Віце-Провінції та Делегації, а також їх скасування;

5) визначення способу додержання євангельських рад;

6) розгляд інших важливих питань, побажань та пропозицій, які добровільно виносяться (п. 294).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh