Авторські статтіНовини

Розпочалася Генеральна Капітула у Згромадженні Воплоченого Слова

1 липня, у містечку Монтефіясконе (провінція Вітербо) в Італії відбулося відкриття 7-ї Генеральної Капітули Згромадження Воплоченого Слова. Євхаристійне Богослужіння у храмі св. Маргарити, очолив Кардинал Анджело (Содано), Декан Колегії Кардиналів у співслужінні ще 4 Єпископів та великої кількості священиків Згромадження, у часі якої капітулярні отці склали відповідну присягу.

Генеральна Капітула проходитиме протягом червня в міжнародній семінарії Згромадження в Монтефіясконе. Учасниками є 63 священики з 15 Провінцій (а це 34 країни, в яких служать священики Воплоченого Слова). Від української Делегації «Зарваницької Божої Матері» учасниками є ієрм. Теодор Мацапула, ВС, Настоятель Згромадження в Україні та ієрм. Григорій Рогацький, ВС, як обраний отцями делегат. На цій капітулу буде обрано також Генерального Настоятеля, його радників, а відтак і настоятелів Провінцій.

Того ж дня, з вечора, розпочинаються Духовні вправи, щоб допомогти отцям-учасникам Капітули відкритися на дію Святого Духа, Якому і поручаються всі рішення та плоди Капітули.

 Прес-центр Згромадження з Італії

ДОВІДКА:

Згідно Конституцій Згромадження, Генеральна Капітула є вищим органом управління Згромадження (п. 284).

Генеральна Капітула скликається кожні шість років для обирання Генерального Настоятеля та для розгляду інших питань (п. 285).

Головними питаннями, які розглядаються на Генеральній Капітулі, є:

1) захист спадщини Згромадження Воплоченого Слова, дбання про її пристосування і відновлення; обирання Генерального Настоятеля і установлення зобов’язуючих норм для всього Згромадження Воплоченого Слова;

2) реформа певного пункту Конституцій за попередньою апробацією двох третіх частин членів Генеральної Капітули, яку затвердить компетентний церковний уряд;

3) перегляд і поновлення генеральних Директорій, регламентів та інших норм;

4) розподіл усього Згромадження Воплоченого Слова на Провінції; Віце-Провінції та Делегації, а також їх скасування;

5) визначення способу додержання євангельських рад;

6) розгляд інших важливих питань, побажань та пропозицій, які добровільно виносяться (п. 294).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.