Розкрито нові секрети GTA 5 Online DLC Трон

У Мережі були оприлюднені деякі секретні комбінації і схеми у DLC Трон для GTA Online. Досвідчені користувачі розповіли, як носити шолом Deadline з іншим одягом. Rockstar, як відомо, не дозволяє ігроманам змішувати одяг, але наполегливі користувачі в Мережі все ж змогли обійти обмеження.

 

Спочатку, щоб надіти шолом Deadline в GTA Online з будь-яким іншим нарядом, потрібно переконатися, що користувач хоч раз увійшов в DLC режим Deadline і зіграв у нього в GTA Online. У такий спосіб одяг можна буде купити в одному з внутрішньоігрових магазинів. Тепер потрібно вибрати бажаний колір (між жовтим, зеленим, помаранчевим і фіолетовим) і включити опцію «Автоматично показувати шолом від мотоцикла» за допомогою меню всередині. Після цих маніпуляцій потрібно перейти на бажане вбрання з яким би хотілося носити шолом, для прикладу можна користуватися вже виготовленими нарядами всередині гри – костюмом механіка, або пожежника, парамедика.

Після всіх цих дій потрібно залізти на трон-мотоцикл і почекати поки персонаж одягне Deadline. Тепер потрібно їхати в магазин одягу або до магазину кіно-масок з Веспуччі і злізти з транспорту. Зараз потрібно швидко забігти в магазин і зайти в меню вибору одягу, щоб баг спрацював і шолом залишився на голові. Після успішного завершення етапу потрібно зберегтися, а потім вибрати в меню аксесуарів рукавички без пальців і перезберегтися заново.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh