Авторські статтіТехно

Розкрито нові секрети GTA 5 Online DLC Трон

У Мережі були оприлюднені деякі секретні комбінації і схеми у DLC Трон для GTA Online. Досвідчені користувачі розповіли, як носити шолом Deadline з іншим одягом. Rockstar, як відомо, не дозволяє ігроманам змішувати одяг, але наполегливі користувачі в Мережі все ж змогли обійти обмеження.

 

Спочатку, щоб надіти шолом Deadline в GTA Online з будь-яким іншим нарядом, потрібно переконатися, що користувач хоч раз увійшов в DLC режим Deadline і зіграв у нього в GTA Online. У такий спосіб одяг можна буде купити в одному з внутрішньоігрових магазинів. Тепер потрібно вибрати бажаний колір (між жовтим, зеленим, помаранчевим і фіолетовим) і включити опцію «Автоматично показувати шолом від мотоцикла» за допомогою меню всередині. Після цих маніпуляцій потрібно перейти на бажане вбрання з яким би хотілося носити шолом, для прикладу можна користуватися вже виготовленими нарядами всередині гри – костюмом механіка, або пожежника, парамедика.

Після всіх цих дій потрібно залізти на трон-мотоцикл і почекати поки персонаж одягне Deadline. Тепер потрібно їхати в магазин одягу або до магазину кіно-масок з Веспуччі і злізти з транспорту. Зараз потрібно швидко забігти в магазин і зайти в меню вибору одягу, щоб баг спрацював і шолом залишився на голові. Після успішного завершення етапу потрібно зберегтися, а потім вибрати в меню аксесуарів рукавички без пальців і перезберегтися заново.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України