Війна РФ проти України

Розкрито деталі атаки на завод, де росіяни виготовляють свої ракети Х-59

У Смоленський авіаційний завод влучило три з чотирьох безпілотників, запущених по об’єкту — у ГУР МОУ розповіли про результати цієї атаки

Джерело: Defence Express

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило удар 1 жовтня по Смоленському авіаційному заводі у РФ, на якому виготовляються ракети, які окупанти використовують для терористичних обстрілів України.

Як відзначають у ГУР МОУ, всього по цілі було випущено чотири ударні безпілотні літальні апарати, з них три (75%) влучили у ціль.

Повідомляється про значні пошкодження виробничих потужностей Смоленського авіаційного заводу. “Порушено процес з виробництва ракет Х-59 різних модифікацій”, — йдеться у повідомлення.

Нагадаємо, що Смоленський авіаційний завод з 2004 року входить до складу корпораціїї “Тактическое ракетное вооружение”, завод знаходиться на відстані близько 280-300 км від кордону з Україною.

Розкрито деталі атаки на завод, де рашисти виготовляють свої Х-59

Розташування Смоленського авіаційного заводу

Щодо ракети Х-59 (у модифікації Х-59МК2), то вперше використання цієї ракети було зафіксовано на початку квітня 2022 року, коли рашисти поцілили нею у елеватор на Миколаївщині.

Залежно від версії (Х-59МК2 представлена на МАКС-2009 і оновлений варіант з меншою масою та іншими відмінностями, представлений на МАКС-2015), ракета має стартову масу до 900 кг та 770 кг відповідно, бойову частину 320 кг та 310 кг (проникна) або 283 кг і 310 кг (касетна). Дальність пуску — 285 км і 290 км відповідно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України