Новини з Австрії

Розчленоване тіло у віденському каналі: спіймали підозрюваного у вбивстві

У справі іранця, який був розчленований і кинутий у канал Мархфельд у Відні-Флоридсдорфі, слідчі повідомили про успіх. Вони заарештували співвітчизника (38 років) жертви в Містельбаху, який став головним підозрюваним.

Спочатку рибалка виловив із каналу одну ногу жертви. Пізніше дайвери з Кобри добули додаткові частини тіла. Розтин нарешті показав, що чоловік був убитий. Особу розчленованої жертви вдалося встановити за допомогою аналізу ДНК. Це був іранець (45 років), про зникнення якого в поліцію повідомили 15 листопада 2023 року. Комісія з убивства Управління кримінальної поліції Відня вела розслідування повним ходом, щоб з’ясувати підґрунтя вбивства.

І з великим успіхом. Після тривалих розслідувань серйозні підозри щодо громадянина Ірану підтвердилися (38). Підозрюваного заарештували у вівторок о 13:00 в районі Містельбах на підставі постанови прокуратури про арешт. Наразі його активно допитують слідчі LKA.

У поліції не побажали коментувати питання про мотив, подальше підґрунтя, становище затриманого або конкретне місце нападу, пославшись на “з тактичних слідчих причин”.

За даними ЗМІ, підозрюваний є діловим партнером жертви. Мотивом міг бути борг близько 50 000 євро, які він не міг повернути, коли бізнес-плани раптово впали. Підозрюваний поки що не дав свідчень зізнання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України