Новини

Розбила чужу сім’ю і скинула 30 кг: переможниця “Танців з зірками” – хто вона?

30-річна актриса Ксенія Мішина стала переможницею шоу “Танці з зірками 2019”

Перші випуски проекту судді хвалили дівчину, але до фіналу говорили, що їй не вистачає техніки. Проте глядачі не помітили вад і в підсумку проголосували за неї.

Із-за вельми відвертих номерів Ксенії приписували роман з партнером Женею Котом, однак пара заперечувала чутки. Відомо, що Кіт одружений з танцівницею pole-dance Наталією Татаринцевою, а для Мішина сім’я – святе.

Актриса стала знаменитою після ролі в серіалі “Фортечна”, однак зірка також знімалася в “Циганці”, “Подкидиші”, “Смак щастя” та інших картинах.

Сама дівчина з Севастополя, але переїхала до Києва на навчання. В 22 роки, коли була студенткою, дівчина народила сина Платона. Ксенія повернулася в Севастополь до батьків, де зараз і проживає її дитина.

Від батька дитини дівчина пішла під час вагітності. За словами зірки, це був одружений чоловік, який пішов з сім’ї заради неї. Однак артистка пошкодувала про це і з тих пір вона не заводить романи з одруженими.

У Криму актриса жила чотири роки, пропрацювавши в агентстві нерухомості, в дитячому театрі, аніматором і офіціанткою, а потім вирішила повернутися до Києва. У столиці зірка продовжила акторську кар’єру.

Нагадаємо, за кубок переможця у фіналі “Танців з зірками” боролися: зірка “Дизель шоу” Вікторія Булітко, актриса Ксенія Мішина та гімнастка Ганна Різатдінова. Дівчата зі своїми партнерами виконали за шість танців.

В результаті голосування журі Мішина і Кіт опинилися на другій сходинці турнірної таблиці після Різатдиновою і Олександра Прохорова. Проте в результаті глядацького голосування перемогли інші учасники.

Мішина Ксенія проявила незвичайну силу волі, щоб повернутися в колишню форму після пологів, і це далося їй дуже нелегко.

За словами акторка, після пологів вона поправилася на 30 кілограмів, і після народження сина вага ніяк не бажав йти. Тоді Ксенія почала бігати.

«Принаймні, я бігала 40 хвилин, максимум, мені вистачало на годину – годину двадцять», – розповідає вона. Щоб повернутися в колишню форму, їй знадобилося півтора року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України