Війна РФ проти України

Російський загарбник позував із прив’язаною до стовпа українкою. Фото

В Україні ліквідували росіянина Саїда Закаєва, який фотографувався із прив’язаною до стовпа українкою в окупованому Донецьку.

Про це повідомив у Telegram екс-лідер одеського осередку “Правого сектора” Сергій Стерненко

Зазначається, що інформація стосується жителя Грозного Саїда Закаєва 1988 року народження на прізвисько “Малий”. У російських соцмережах є дані, що загарбника було знищено ще 31 жовтня. Вбивство Саїда Закаєва підтвердила користувач Instagram Тетяна Скребенкова, можлива родичка військового РФ. Обставини смерті військового невідомі.

“Твої діти пишатимуться своїм батьком, ти для них герой”, – написала жінка.

2014 року Саїд Закаєв фотографувався із прив’язаною до стовпа українкою, яка є патріоткою України. Жінці повісили табличку з написом “Вона вбиває наших дітей. Агент карателів”.

 Российский захватчик позировал с привязанной к столбу украинкой. ФОТО

Це була мешканка Донецької області Ірина Довгань. Її взяли в полон бойовики ДНР за те, що вона носила українську символіку. Місцеві жінки підходили та били її ногами. Фотограф Маурісіо Ліма зробив знімок для The New York Times, на якому знято знущання над Іриною Довгань.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині встановлено факти, що російські загарбники одночасно у камерах тижнями цілодобово тримали чоловіків та жінок разом. Окрім того, була окрема камера для дітей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України