Авторські статті

Російський дрон вистежив у Миколаєві та влаштував погоню за главою МЗС Німеччини Бербок

Російський розвідувальний БПЛА вистежив і влаштував переслідування колони автомашин, у якій перебувала глава МЗС Німеччини Анналенв Бербок під час її візиту до Миколаєва.

Як повідомляє Bild, у неділю, 25 лютого, очільниця німецького зовнішньополітичного відомства виїхала в бік Чорного моря, щоб відвідати там опріснювальну станцію, розташовану всього за 50 км від фронту. На самому початку російського вторгнення в Україну армія РФ зруйнувала водопровідні споруди Миколаєва, внаслідок чого місто зіткнулося з нестачею питної води.

Дорогою до станції колону, в якій перебував автомобіль німецької міністерки, почав переслідувати російський дрон. Як правило, після появи ворожого розвідувального БПЛА слідує атака з повітря. У присутніх у колоні членів української делегації спрацював тривожний сигнал у смартфоні, а водії спробували відірватися від дрона, але він продовжував слідувати за колоною. У підсумку водіям вдалося уникнути переслідування, але поїздку на станцію все одно скасували з міркувань безпеки.

“Незрозуміло, який дрон росіяни використовували, щоб шпигувати за міністром. Однак вони часто використовують безпілотники “Орлан-10″ для розвідувальних завдань у глибині території України. Дальність дії цих дронів становить близько 500 кілометрів”, – ідеться в матеріалі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України