Війна рф проти України

Російські загарбники депортували понад 13 тисяч українських дітей

Російські окупанти примусово видають дітям з України російське громадянство і під час повномасштабної війни проти України незаконно депортували понад 13 тисяч українських дітей.

 Российские захватчики депортировали более 13 000 украинских детей

Міністр оборони Олексій Рєзніков в Twitter написав: “4-а Женевська конвенція закликає сприяти поновленню контактів та зустрічам членів сім’ї. Але мета “російського світу” інша – убити мільйони українців і зробити їх дітей росіянами”.

Зазначимо, що у Міністерстві іноземних справ України заявили, що примусова видача Росією своїх паспортів мешканцям окупованих територій України є черговим доказом геноциду. Таким чином РФ порушує основні права людини.

Раніше повідомлялося, що російські загарбники скоюють військові злочини в Україні, зараз правоохоронці з’ясовують подробиці і знаходять тих, хто чинив злочини. Так, українським правоохоронцям вдалося встановити місцезнаходження військових злочинців із РФ Шультумова та Аганаєва, які знущалися з мирних жителів села Бузова на Київщині. У прокуратурі Київської області розповіли, що окупанти били людей прикладами та ногами, загрожували розстрілом, грабували. Серед потерпілих від дій мародерів були й діти, наймолодшому з яких лише чотири роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України