Політика

Російська економіка стала на військові рейки, – Генсек НАТО

Втрати російської армії в Україні перевищили 300 тисяч людей. Про це заявив у середу, 29 листопада, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Зокрема, за підсумками першої ради Україна — НАТО, Столтенберг сказав, що, розпочавши вторгнення в лютому 2022 року, президент РФ Володимир Путін втратив «значну частину регулярної армії, сотні літаків і тисячі танків».

За словами Столтенберга, війна «послабила» Росію «політично, економічно» і у воєнному плані, проте недооцінювати її не можна.

«Російська економіка стала на військові рейки. Росія накопичила великий запас ракет до зими, і ми бачимо нові спроби бити українською енергосистемою та інфраструктурою, щоб залишити її в холоді і темряві», — цитує Столтенберга Financial Times.

Зазначається, що, незважаючи на санкції, що заборонили постачання західних технологій, Росія продовжує контрабандою отримувати hi-tech продукцію через треті країни, включаючи Туреччину. Виробництво дронів, наприклад, зросло на 80% і оцінюється майже в 30 млрд. рублів щомісяця, згідно з оцінками Bloomberg на основі даних Росстату.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України