Авторські статті

Росіяни в електричці помітили “Пригожина”. Відео

Росіяни в мережі публікують кадри з електрички, на яких чоловік дуже сильно схожий на главу ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина.

Ростовський Телеграм-канал помітив сильну схожість не тільки в зовнішності, але і в одязі, в якому раніше ходив лідер ПВК “Вагнер”.

Нагадаємо, раніше глава української розвідки зробив неоднозначну заяву про Пригожина, вірніше, про смерть терориста. Кирило Буданов не збирається поспішати з висновками і робити поспішні заяви.

Як сказав Буданов в інтерв’ю Financial Time, наразі немає жодного доказу того, що Євген Пригожин уже мертвий, і поспішати з висновком про смерть в авіакатастрофі минулого року поки що зарано.

Нагадаємо, 10 тисячами бойовиків ПВК “Вагнер” та їхній ватажок Євген Пригожин влітку 2023 року пішов на Москву, але так і не дійшов. Заява, нібито метою “маршу справедливості” була тільки відставка міністра оборони Сергія Шойгу, це брехня. Пригожин задумав змістити Путіна.

Зазначимо, що зараз РДК анонсували звільнення Бєлгородської та Курської областей. У Росії лунають вибухи, жителів Бєлгородської та Курської областей просять терміново евакуюватися або сховатися в безпечному місці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України