Війна рф проти України

Росіяни наступають у Харківській області: Reuters пише про відкриття нового фронту

Рано вранці 10 травня противник розпочав наземну атаку в Харківській області. Окупанти задіяли бронетехніку біля Вовчанська (це північно-східний напрямок Харківщини) і досягли деяких успіхів.

Журналісти Reuters упевнені, то таким чином Кремль відкрив новий фронт у війні.

Міністерство оборони України заявляє, що на цей напрямок відправлено підкріплення: “Близько 5 ранку була спроба прориву противником нашої лінії оборони під прикриттям бронетехніки. На даний момент атаки відбиті, бої різної інтенсивності тривають”.

Нагадаємо: ми писали вже про на Харківському напрямку вдалося зупинити наступ росіян. Відео

Водночас високопоставлене українське військове джерело на умовах анонімності повідомило для Reuters, що російські війська просунулися на 1 км углиб українського кордону поблизу Вовчанська. За інформацією джерела, окупанти планують вибити українських захисників на 10 км углиб України, щоб створити буферну зону, проте ЗСУ намагаються їх стримувати.

Зі свого боку президент України Володимир Зеленський під час пресконференції в Києві заявив, що українські військові були готові до відбиття атаки, однак попередив, що Росія може направити більше військ у Харківську область.

У виданні нагадали, що зараз у Вовчанську проживає кілька тисяч осіб, до повномасштабної війни населення міста сягало 17 тисяч осіб. За словами місцевої влади, населений пункт і прилеглі території зазнали сильних обстрілів.

“Через більш ніж два роки після вторгнення Росія переважає на полі бою, а Україна стикається з нестачею живої сили та запасів артилерійських снарядів і засобів протиповітряної оборони”, – наголосили в матеріалі Reuters.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України