Війна РФ проти України

Росія може звинуватити Україну у застосуванні хімічної зброї

Російські окупанти продовжують вести повномасштабну війну в Україні, а пропагандисти творять все нові і нові фейки. У тимчасово окупованій частині Запорізької області було госпіталізовано російських військових із ознаками отруєння. Тепер москва готується звинуватити Україну в нібито застосуванні хімічної зброї.

Так, російське видання “риа Новости”, пише, що у госпіталізованих окупантів під час обстеження було нібито виявлено отруйну речовину – ботулотоксин типу “в”.

У росії готують документи, які нібито підтверджуються результатами аналізів, щоб звинуватити Україну в “хімічному тероризмі”.

Зазначається, що росія також розпочала розслідування щодо отруєння бойовими отруйними речовинами гауляйтера володимира сальдо.

Раніше повідомлялося, що в США заявили, що радіаційна провокація рф на Запорізькій АЕС вважатиметься нападом на НАТО.

Російські окупанти обстрілюють ЗАЕС, ситуація критична. В Україні на базі “Енергоатому” було створено кризовий штаб, який займеться цілодобовим моніторингом ситуації навколо Запорізької АЕС.

Зараз росія намагається постачати електроенергію Крим за допомогою Запорізької АЕС і повністю відключити станцію від підконтрольних Києву територій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України