Авторські статті

Росія злякалася бойовиків у “ЛДНР” і обгородилася 5-кілометровою спецзоною

Скільки б кремлівська пропаганда не сурмила про “інтеграцію” окупованих територій Донбасу в Росію, життя для окупованих територій показує непривабливе обличчя. Так, влада Ростовської області вирішила відокремитися від так званих “ДНР” і “ЛНР” 5-кілометровою особливою зоною, де діятиме “спеціальний правовий режим”.

Відповідне розпорядження видав глава Ростовської області Василь Голубєв, про що повідомляють у його Telegram-каналі.

Перебування в такій спецзоні можливе тільки за наявності паспорта. Крім цього, перебування у стометровій зоні можливе буде після попереднього (за 12 годин) повідомлення російських прикордонників.

Голубєв заявляє, що “такий захід створить умови, що запобігатимуть проникненню в Ростовську область терористів, екстремістів та їхніх пособників”.

При цьому незрозуміло, яким чином згадані ростовським губернатором “терористи й екстремісти” потрапляють на окупований Донбас, що розташований між лінією фронту та РФ. Чи, можливо, влада Ростовської області стала побоюватися бойовиків “ЛДНР”, породжених Кремлем?

 Россия испугалась боевиков в "ЛДНР" и огородилась 5-километровой спецзоной

Варто зазначити, що це вже не перший схожий указ ростовського губернатора. Раніше він обмежив кількість КПП, через які з окупованого Донбасу можна потрапити на територію Ростовської області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України